2001 County Results 15-18 Boys

GWINNETT COUNTY CHAMPIONSHIP MEET - 7/13/01 to 7/15/01
Gwinnett County Swim League, Inc.
Emory University Pool
Results - 15-18 All Events
 
Event 72 Boys 15-18 100 Yard Freestyle
 
Place Name Age Team Seed Time Finals Time Points
1 Peck, Myles 17 Quinn Ridge Swim Team 51.42 48.38 24
2 Millen, John 16 Hanarry West 50.93 48.41 21
3 Howard, Jason 16 Summit Chase Country Club 52.32 48.67 20
4 Bailey, Graham 17 Quinn Ridge Swim Team 51.68 48.80 19
5 Montgomery, Matt 15 Duluth Thunderbolts 53.31 50.84 18
6 Thompson, Forrest 17 Berkley Hills 51.31 51.23 17
7 Flemming, Danny 16 Parkview 52.11 51.45 16
8 Gurbacki, Matt 15 Sugarloaf Tpc 55.53 51.50 15
9 Snyder, Daniel 17 Flowers Crossing 51.41 51.68 14
10 Bilbrey, Adam 16 Cherokee Woods East\Rivercliff 52.13 52.36 13
11 Toscano, Felix 18 Duluth Thunderbolts 56.63 52.40 11
12 Garner, Reid 16 Waterton 54.38 52.53 9
13 Cresswell, Scott 17 Sugarloaf Tpc 53.43 52.68 8
14 Getty, Drew 15 Meadow Trace Marlins 55.18 53.54 7
15 Buscetto, Chris 18 Sugarloaf Tpc 54.54 53.93 6
16 Taylor, Kevin 16 Kingfish Swim Team 54.58 53.95 4.5
16 Cerny, Eric 18 Rivermist 53.85 53.95 4.5
18 Smith, Kevin 17 Fields 54.76 54.18 3
19 Young, Ryan 18 Saratoga 54.64 54.79 2
20 Bowden, Parker 17 Saratoga 56.02 55.22 .33
20 Brettschneider, Brad 16 Hanarry S & R Club 56.40 55.22 .33
20 Anderson, Grant 16 Trotters Ridge 56.12 55.22 .33
23 Smith, Alex 17 Saratoga 55.98 55.59  
24 Stewart, Brandon 17 Edgewater Lightning 56.75 55.61  
25 Moss, Merrick 18 Kingfish Swim Team 57.11 55.64  
26 Norman, Will 17 Hanarry West 56.61 55.85  
27 Buchanan, Zachary 15 Mountain Park Sharks 56.75 56.04  
28 Heaslip, Ben 15 Snellville Supersonics 57.10 56.17  
29 Vogan, Andrew 18 Duluth Thunderbolts 57.73 56.41  
30 Odom, Thomas 15 Hanarry West 57.09 56.44  
31 Forester, Doug 16 Cedar Creek Stingrays 57.38 56.69  
32 MACDONALD, Travis 17 Apalachee Aquatics 54.32 56.76  
33 Vorherr, Justin 15 Trotters Ridge 56.70 56.84  
34 Meyers, David 16 Evergreen Lakes 57.63 56.99  
35 Broucek, Ben 16 Nantucket Novas 59.20 57.01  
36 Porter, Russell 18 Snellville Supersonics 54.94 57.25  
37 Frandsen, Erik 15 Timber Ridge 57.87 57.43  
38 Fikes, David 16 Quinn Ridge Swim Team 1:00.58 58.46  
39 Powell, Joey 18 Steeple Station Stingrays 58.91 58.93  
40 Frendt, Shay 15 Sugarloaf Tpc 1:00.87 58.94  
41 Adair, Barry 16 Hanarry S & R Club 1:00.08 59.03  
42 Woodruff, Johnathan 17 Snellville Supersonics 1:00.22 59.33  
43 Caycedo, Eric 16 Jones Bridge 58.57 59.45  
44 Troxel, Casey 15 Gwin Oaks 56.48 1:00.35  
45 Addy, Nathan 16 Steeple Station Stingrays 1:00.87 1:00.58  
46 Brindley, Chris 15 Waterton 1:00.90 1:00.79  
47 Byrne, Sean 18 Edgewater Lightning 1:01.32 1:01.05  
48 Shiver, Sean 16 Quinn Ridge Swim Team 1:00.45 1:01.08  
49 Christie, Michael 17 Waterton 1:01.21 1:01.26  
50 Gibbs, Tony 16 Plantation S & R Club 1:01.27 1:02.83  
--- Zudekoff, Brett 17 Trotters Ridge 59.80 SCR  
 
Event 74 Boys 15-18 50 Yard Freestyle
 
Place Name Age Team Seed Time Finals Time Points
1 Howard, Jason 16 Summit Chase Country Club 23.51 22.09 24
2 Peck, Myles 17 Quinn Ridge Swim Team 23.46 22.50 21
3 Cerny, Eric 18 Rivermist 23.19 22.73 20
4 Bailey, Graham 17 Quinn Ridge Swim Team 23.32 22.92 19
5 Adams, Kyle 16 Peachtree Station 23.23 22.96 18
6 Hurley, Christopher 16 Cherokee Woods East\Rivercliff 23.75 23.35 17
7 Gurbacki, Matt 15 Sugarloaf Tpc 24.83 23.41 16
8 Arnold, Tim 15 Plantation S & R Club 23.88 23.54 15
9 Wike, Justin 16 Peachtree Corners North Manor 24.69 23.63 14
10 Cresswell, Scott 17 Sugarloaf Tpc 23.87 23.79 13
11 Thompson, Forrest 17 Berkley Hills 23.37 23.85 11
12 Bilbrey, Adam 16 Cherokee Woods East\Rivercliff 23.67 23.89 9
13 Taylor, Kevin 16 Kingfish Swim Team 24.64 23.90 8
14 Nordstrom, Paul 18 Mountain Park Sharks 24.61 24.08 7
15 Smith, Kevin 17 Fields 23.59 24.12 6
16 Forbes, Blake 17 Cherokee Woods East\Rivercliff 24.69 24.16 5
17 Buscetto, Chris 18 Sugarloaf Tpc 24.50 24.23 4
18 Phillips-Thomas, Kyle 17 Waterton 24.85 24.34 2.5
18 Nix, Rob 16 Rivermist 24.71 24.34 2.5
20 Thomas, Brent 16 Morning View 24.56 24.43 1
21 Fosse, Brian 18 Edgewater Lightning 24.58 24.48  
22 Young, Ryan 18 Saratoga 24.11 24.58  
23 Stephens, Matthew 16 Flowers Crossing 25.35 24.68  
24 Bowden, Parker 17 Saratoga 24.39 24.72  
25 Bryant, Corley 17 Duluth Thunderbolts 26.31 24.85  
26 Dahlin, Stephen 15 Morning View 25.40 24.86  
27 Hovden, Robby 17 Waterton 25.14 24.92  
28 Norman, Will 17 Hanarry West 24.87 25.05  
29 Forester, Doug 16 Cedar Creek Stingrays 25.36 25.12  
30 Kumar, Atul 16 Edgewater Lightning 25.37 25.45  
31 Chandler, Hunter 18 Trotters Ridge 25.75 25.46  
32 Martin, Mikey 17 Waterton 25.88 25.48  
33 Moss, Merrick 18 Kingfish Swim Team 25.59 25.59  
34 Duerr, Taylor 16 Parkview 24.84 25.67  
35 Anderson, Grant 16 Trotters Ridge 24.60 25.74  
36 Frendt, Shay 15 Sugarloaf Tpc 25.30 25.90  
37 Grady, Derek 15 Plantation S & R Club 26.43 26.26  
38 Christie, Michael 17 Waterton 25.86 26.31  
39 Troxel, Casey 15 Gwin Oaks 24.84 26.39  
40 Marrs III, Frank 16 Maple Ridge Manta Rays 27.00 26.63  
41 Byrne, Sean 18 Edgewater Lightning 26.96 26.64  
42 Adair, Barry 16 Hanarry S & R Club 25.41 26.68  
43 Hillermann, Carl 16 Lansmoore Lasers Swim Team 27.30 26.70  
44 Winslette, Eric 15 Cedar Creek Stingrays 27.13 26.88  
45 Kovack, Christopher 16 Timber Ridge 26.44 27.14  
46 Bierman, Judd 17 Duluth Thunderbolts 27.58 27.19  
--- Zudekoff, Brett 17 Trotters Ridge 25.76 NS  
--- Mohammed, Alec 16 Duluth Thunderbolts 25.17 NS  
--- Shiver, Sean 16 Quinn Ridge Swim Team 25.80 NS  
--- Cusick, Stephen 16 Spalding Corners 25.67 NS  
--- White, Dylan 15 Hanarry West 27.06 SCR  
 
Event 76 Boys 15-18 50 Yard Backstroke
 
Place Name Age Team Seed Time Finals Time Points
1 Shanteau, Eric 17 Quinn Ridge Swim Team 25.75 24.73 24
2 Peck, Myles 17 Quinn Ridge Swim Team 26.05 25.81 21
3 Anderson, Jeffrey 17 Rivershyre 26.93 26.12 20
4 Montgomery, Matt 15 Duluth Thunderbolts 27.50 26.64 19
5 Jones, Colt 15 Richland Waves Swim Team 27.28 26.68 18
6 Snyder, Daniel 17 Flowers Crossing 26.84 26.71 17
7 Wike, Justin 16 Peachtree Corners North Manor 27.66 27.19 16
8 Adams, Kyle 16 Peachtree Station 28.29 27.24 15
9 Millen, John 16 Hanarry West 27.94 27.46 14
10 Cerny, Michael 17 Rivermist 29.43 28.25 13
11 Ewing, Alex 15 Parkview 29.01 28.38 11
12 Vorherr, Justin 15 Trotters Ridge 28.55 28.59 9
13 Camp, Kenneth 17 Fields 30.02 28.94 8
14 Fosse, Brian 18 Edgewater Lightning 29.74 29.65 7
15 Hurley, Christopher 16 Cherokee Woods East\Rivercliff 27.94 29.97 6
16 Stephens, Matthew 16 Flowers Crossing 30.40 30.09 5
17 Smith, Landon 16 Sugarloaf Tpc 30.79 30.17 4
18 Telford, John 16 Duluth Thunderbolts 29.74 30.27 3
19 Buchanan, Zachary 15 Mountain Park Sharks 30.54 30.39 2
20 Dahlin, Stephen 15 Morning View 29.96 30.56 1
21 Franks, Leland 15 Edgewater Lightning 31.08 30.57  
22 Lukacs, Nick 15 Edgewater Lightning 31.30 31.10  
23 Porter, Russell 18 Snellville Supersonics 29.93 31.18  
24 Cheoun, Jason 18 Parkview 31.07 31.42  
25 Box, Jeff 15 Cherokee Woods East\Rivercliff 30.86 31.59  
26 Forester, Doug 16 Cedar Creek Stingrays 31.24 31.60  
27 Moody, Aaron 15 Hanarry S & R Club 30.84 31.73  
28 Meyers, David 16 Evergreen Lakes 32.90 32.05  
29 Day, Zach 16 Richland Waves Swim Team 32.23 32.12  
30 Bower, Greg 15 Gwin Oaks 33.09 32.13  
31 Brindley, Chris 15 Waterton 31.17 32.21  
32 Masce, Matt 15 Lockridge Forest Swim Team 32.88 32.39  
33 Fikes, David 16 Quinn Ridge Swim Team 31.22 32.51  
34 Brown, Ryan 16 Duluth Thunderbolts 33.53 32.63  
35 Prendergast, Brian 16 Saratoga 32.68 32.86  
36 Thompson, David 16 Berkley Hills 32.69 32.91  
37 Byrne, Sean 18 Edgewater Lightning 32.07 32.93  
38 Holdsworth, James 15 Meadow Trace Marlins 33.03 32.99  
39 Roberts, Quintin 15 Lockridge Forest Swim Team 33.32 33.19  
40 Odom, Thomas 15 Hanarry West 31.48 33.37  
41 Gibbs, Tony 16 Plantation S & R Club 33.20 33.43  
42 Winslette, Eric 15 Cedar Creek Stingrays 33.09 33.46  
43 Smith, Alex 17 Saratoga 31.59 33.85  
44 Cummings, John 15 Plantation S & R Club 32.42 33.86  
45 Spoerke, Jonathan 15 Morning View 32.70 34.32  
46 Frissell, Shawn 15 Eastside Swim Team 32.76 34.35  
47 Kovack, Christopher 16 Timber Ridge 33.50 34.98  
--- Kumar, Atul 16 Edgewater Lightning 31.13 DQ  
--- Zudekoff, Brett 17 Trotters Ridge 30.55 NS  
--- Cusick, Stephen 16 Spalding Corners 32.98 NS  
--- Cook, Matt 15 Duluth Thunderbolts 33.11 SCR  
 
Event 78 Boys 15-18 100 Yard IM
 
Place Name Age Team Seed Time Finals Time Points
1 Shanteau, Eric 17 Quinn Ridge Swim Team 57.10 52.53 24
2 Anderson, Jeffrey 17 Rivershyre 58.27 55.22 21
3 Jones, Colt 15 Richland Waves Swim Team 58.36 57.10 19.5
3 Millen, John 16 Hanarry West 59.76 57.10 19.5
5 MACDONALD, Travis 17 Apalachee Aquatics 1:01.00 58.63 18
6 Montgomery, Matt 15 Duluth Thunderbolts 1:01.71 58.98 17
7 Snyder, Daniel 17 Flowers Crossing 58.28 59.49 16
8 Garner, Reid 16 Waterton 1:01.71 59.53 15
9 Toscano, Felix 18 Duluth Thunderbolts 1:03.47 59.61 14
10 Flemming, Danny 16 Parkview 59.60 1:00.06 13
11 Cerny, Michael 17 Rivermist 1:01.03 1:00.41 11
12 Getty, Drew 15 Meadow Trace Marlins 1:02.67 1:02.80 9
13 Gurbacki, Matt 15 Sugarloaf Tpc 1:05.01 1:03.01 8
14 Ewing, Alex 15 Parkview 1:04.19 1:03.40 7
15 Brettschneider, Brad 16 Hanarry S & R Club 1:03.90 1:03.45 6
16 Arnold, Tim 15 Plantation S & R Club 1:06.85 1:03.63 5
17 Forbes, Blake 17 Cherokee Woods East\Rivercliff 1:05.52 1:03.96 4
18 Franks, Leland 15 Edgewater Lightning 1:04.84 1:04.27 3
19 Box, Jeff 15 Cherokee Woods East\Rivercliff 1:05.83 1:04.84 1.5
19 Stewart, Brandon 17 Edgewater Lightning 1:03.76 1:04.84 1.5
21 Heaslip, Ben 15 Snellville Supersonics 1:06.05 1:05.15  
22 Moody, Aaron 15 Hanarry S & R Club 1:05.77 1:05.38  
23 Telford, John 16 Duluth Thunderbolts 1:06.55 1:05.39  
24 Vogan, Andrew 18 Duluth Thunderbolts 1:07.08 1:05.71  
25 Camp, Kenneth 17 Fields 1:06.50 1:05.82  
26 Buchanan, Zachary 15 Mountain Park Sharks 1:06.29 1:06.24  
27 Broucek, Ben 16 Nantucket Novas 1:06.59 1:06.43  
28 Odom, Thomas 15 Hanarry West 1:08.37 1:06.45  
29 Smith, Alex 17 Saratoga 1:05.52 1:06.53  
30 Chandler, Hunter 18 Trotters Ridge 1:06.48 1:06.76  
31 Cheoun, Jason 18 Parkview 1:07.61 1:07.07  
32 Hillermann, Carl 16 Lansmoore Lasers Swim Team 1:08.99 1:07.11  
33 Caycedo, Eric 16 Jones Bridge 1:07.09 1:07.18  
34 Bennett, Robby 16 Connemara 1:06.37 1:07.57  
35 Frandsen, Erik 15 Timber Ridge 1:09.96 1:07.62  
36 Smith, Landon 16 Sugarloaf Tpc 1:10.19 1:08.01  
37 Hovden, Robby 17 Waterton 1:08.30 1:08.25  
38 Lukacs, Nick 15 Edgewater Lightning 1:11.17 1:08.29  
39 Stokes, Freddy 16 Trotters Ridge 1:09.75 1:08.55  
40 Brindley, Chris 15 Waterton 1:09.61 1:09.39  
41 Roberts, Quintin 15 Lockridge Forest Swim Team 1:10.11 1:09.78  
42 Hubbard, David 17 Fields 1:09.37 1:09.80  
43 Fikes, David 16 Quinn Ridge Swim Team 1:08.90 1:10.39  
44 Ratchford, Brady 15 Rivermist 1:11.41 1:10.49  
45 Powell, Joey 18 Steeple Station Stingrays 1:07.27 1:10.70  
46 Winslette, Eric 15 Cedar Creek Stingrays 1:09.49 1:11.61  
47 Addy, Nathan 16 Steeple Station Stingrays 1:08.97 1:11.63  
48 Martin, Mikey 17 Waterton 1:08.31 1:12.37  
49 Spoerke, Jonathan 15 Morning View 1:11.40 1:12.80  
50 Day, Zach 16 Richland Waves Swim Team 1:11.27 1:13.03  
--- McCain, Chris 16 Peachtree Station 1:06.28 SCR  
 
Event 80 Boys 15-18 50 Yard Breaststroke
 
Place Name Age Team Seed Time Finals Time Points
1 Shanteau, Eric 17 Quinn Ridge Swim Team 30.13 27.50 24
2 Landis, Drew 17 Cricket S & R Club 30.70 28.96 21
3 Garner, Reid 16 Waterton 30.45 29.53 20
4 Cerny, Michael 17 Rivermist 29.49 29.59 19
5 Bilbrey, Adam 16 Cherokee Woods East\Rivercliff 31.39 30.27 18
6 MACDONALD, Travis 17 Apalachee Aquatics 32.43 30.43 17
7 Jones, Colt 15 Richland Waves Swim Team 31.40 30.96 16
8 Franks, Leland 15 Edgewater Lightning 31.37 31.29 15
9 Hanrahan, Brendan 16 Hanarry West 32.22 31.78 14
10 Taylor, Kevin 16 Kingfish Swim Team 32.10 31.97 13
11 Duerr, Taylor 16 Parkview 30.67 32.00 10
11 Wike, Justin 16 Peachtree Corners North Manor 33.39 32.00 10
13 Mohammed, Alec 16 Duluth Thunderbolts 33.01 32.06 8
14 Caycedo, Eric 16 Jones Bridge 33.13 32.10 7
15 Hillermann, Carl 16 Lansmoore Lasers Swim Team 32.79 32.93 6
16 Getty, Drew 15 Meadow Trace Marlins 33.47 32.97 5
17 Norman, Will 17 Hanarry West 33.46 33.08 4
18 Martin, Mikey 17 Waterton 33.24 33.15 3
19 Shiver, Sean 16 Quinn Ridge Swim Team 33.09 33.19 2
20 Cummings, John 15 Plantation S & R Club 33.84 33.30 1
21 Box, Jeff 15 Cherokee Woods East\Rivercliff 32.83 33.36  
22 Porter, Russell 18 Snellville Supersonics 32.80 33.40  
23 Nordstrom, Paul 18 Mountain Park Sharks 34.21 33.48  
24 Ratchford, Brady 15 Rivermist 33.39 33.96  
25 Stewart, Brandon 17 Edgewater Lightning 34.03 34.00  
26 Towler, Daniel 16 Gwin Oaks 35.66 34.02  
27 Phillips-Thomas, Kyle 17 Waterton 33.26 34.03  
28 Myers, Justin 17 Waterton 35.26 34.13  
29 Thomas, Brent 16 Morning View 33.93 34.32  
30 Furse, Daniel 16 Hanarry West 36.51 34.65  
31 Clody, Andrew 18 Richland Waves Swim Team 34.84 34.85  
32 Stokes, Freddy 16 Trotters Ridge 35.42 35.08  
33 Bennett, Robby 16 Connemara 35.10 35.10  
34 Merrifield, Andy 16 Summit Chase Country Club 36.72 35.20  
35 Frendt, Shay 15 Sugarloaf Tpc 34.23 35.34  
35 Guy, David 15 Cedar Creek Stingrays 37.12 35.34  
37 Meyers, David 16 Evergreen Lakes 35.17 35.78  
38 Wherry, John 16 Richland Waves Swim Team 37.24 35.87  
39 Kumar, Atul 16 Edgewater Lightning 37.32 36.02  
40 Carlson, Nicholas 16 Timber Ridge 37.06 36.18  
41 Moody, Aaron 15 Hanarry S & R Club 35.05 36.20  
42 Roberts, Quintin 15 Lockridge Forest Swim Team 36.43 36.75  
43 Conroy, Tommy 18 Smoketree 35.94 36.79  
44 Grady, Derek 15 Plantation S & R Club 36.24 37.05  
45 Woodruff, Johnathan 17 Snellville Supersonics 36.66 37.06  
46 Flieg, Nathan 15 Cedar Creek Stingrays 37.34 37.18  
47 Spoerke, Jonathan 15 Morning View 36.44 37.78  
--- Bierman, Judd 17 Duluth Thunderbolts 35.54 DQ  
--- Camp, Kenneth 17 Fields 33.87 DQ  
--- McCain, Chris 16 Peachtree Station 34.15 NS  
--- Daymude, Chip 15 Richland Waves Swim Team 37.28 SCR  
 
Event 82 Boys 15-18 50 Yard Butterfly
 
Place Name Age Team Seed Time Finals Time Points
1 Howard, Jason 16 Summit Chase Country Club 26.25 24.24 24
2 Anderson, Jeffrey 17 Rivershyre 25.77 24.37 21
3 Bailey, Graham 17 Quinn Ridge Swim Team 26.04 24.46 20
4 Adams, Kyle 16 Peachtree Station 24.91 25.00 19
5 Toscano, Felix 18 Duluth Thunderbolts 27.51 25.36 18
6 Landis, Drew 17 Cricket S & R Club 26.97 25.69 17
7 Young, Ryan 18 Saratoga 25.79 25.95 16
8 Cerny, Eric 18 Rivermist 26.32 25.99 15
9 Buscetto, Chris 18 Sugarloaf Tpc 26.94 26.12 14
10 Thompson, Forrest 17 Berkley Hills 26.24 26.15 13
11 Flemming, Danny 16 Parkview 26.74 26.48 11
12 Fosse, Brian 18 Edgewater Lightning 26.69 26.49 9
13 Hurley, Christopher 16 Cherokee Woods East\Rivercliff 27.01 26.68 8
14 Smith, Kevin 17 Fields 26.90 26.74 7
15 Bowden, Parker 17 Saratoga 27.06 26.92 6
16 Vorherr, Justin 15 Trotters Ridge 27.72 27.01 5
17 Arnold, Tim 15 Plantation S & R Club 27.39 27.13 4
18 Vogan, Andrew 18 Duluth Thunderbolts 28.39 27.43 3
19 Brettschneider, Brad 16 Hanarry S & R Club 27.98 27.45 2
20 Ewing, Alex 15 Parkview 27.82 27.60 1
21 Cresswell, Scott 17 Sugarloaf Tpc 27.35 27.65  
22 Chandler, Hunter 18 Trotters Ridge 28.13 27.96  
23 Day, Zach 16 Richland Waves Swim Team 28.59 27.99  
24 Forbes, Blake 17 Cherokee Woods East\Rivercliff 27.88 28.04  
25 Nix, Rob 16 Rivermist 28.86 28.07  
26 Cheoun, Jason 18 Parkview 28.23 28.17  
27 Telford, John 16 Duluth Thunderbolts 28.50 28.24  
28 Frandsen, Erik 15 Timber Ridge 28.56 28.26  
29 Woodruff, Johnathan 17 Snellville Supersonics 29.34 28.42  
30 Thomas, Brent 16 Morning View 28.30 28.51  
31 Stephens, Matthew 16 Flowers Crossing 28.54 28.53  
32 Slaton, Peter 18 Gwin Oaks 28.82 28.57  
33 Moss, Merrick 18 Kingfish Swim Team 29.29 28.61  
34 Heaslip, Ben 15 Snellville Supersonics 29.17 29.33  
35 Stokes, Freddy 16 Trotters Ridge 28.90 29.41  
35 Troxel, Casey 15 Gwin Oaks 29.20 29.41  
37 Broucek, Ben 16 Nantucket Novas 29.86 29.42  
38 Lukacs, Nick 15 Edgewater Lightning 29.52 29.49  
39 Adair, Barry 16 Hanarry S & R Club 28.60 29.69  
40 Duerr, Taylor 16 Parkview 28.94 29.77  
41 Nordstrom, Paul 18 Mountain Park Sharks 29.52 29.89  
42 Hubbard, David 17 Fields 29.86 30.19  
43 Gibbs, Tony 16 Plantation S & R Club 30.26 30.23  
44 Addy, Nathan 16 Steeple Station Stingrays 29.50 30.51  
45 Powell, Joey 18 Steeple Station Stingrays 30.32 30.57  
46 Smith, Landon 16 Sugarloaf Tpc 30.72 30.65  
47 Phillips-Thomas, Kyle 17 Waterton 30.41 30.84  
48 Bennett, Robby 16 Connemara 30.07 31.34  
--- Hovden, Robby 17 Waterton 29.21 DQ  
--- Anderson, Grant 16 Trotters Ridge 27.45 NS  
--- McCain, Chris 16 Peachtree Station 28.56 SCR  

This page last modified Thu, Apr 03, 2008