2001 County Results 11-12 Girls

GWINNETT COUNTY CHAMPIONSHIP MEET - 7/13/01 to 7/15/01
Gwinnett County Swim League, Inc.
Emory University Pool
Results - 11-12 All Events
 
Event 21 Girls 11-12 100 Yard Freestyle
 
Place Name Age Team Seed Time Finals Time Points
1 Duncan, Kelsey 12 Eastside Swim Team 57.94 56.43 24
2 Dayton, Caroline 12 Parkview 59.96 58.40 21
3 Hicks, Brittany 12 Morning View 1:00.53 59.83 19.5
3 Beckett, Madison 12 Snellville Supersonics 1:01.07 59.83 19.5
5 Sukenik, Danielle 12 Peachtree Station 1:01.94 59.88 18
6 Scott, Kelsey 12 Jones Bridge 1:01.21 1:00.03 17
7 Hecht-Furlong, Alysha 12 Four Winds 1:00.97 1:00.74 16
8 Cralley, Alexis 12 Rivermoore Park Riptide 1:04.36 1:01.88 15
9 Nilson, Kylie 11 Sugarloaf Tpc 1:03.41 1:01.98 14
10 Dobeck, Erin 12 Richland Waves Swim Team 1:02.03 1:02.52 13
11 Hicks, Ann 12 Nantucket Novas 1:07.77 1:03.93 11
12 Loomis, Kari 11 Timber Ridge 1:03.69 1:04.22 9
13 Flachbarth, Kristen 12 Summit Chase Country Club 1:04.72 1:04.31 8
14 Knight, Kelsey 11 Sugarloaf Tpc 1:06.34 1:06.01 7
15 Bruce, Kaylee 12 Parkview 1:09.04 1:06.32 6
16 Hanrahan, Bonnie 12 Hanarry West 1:06.79 1:06.36 5
17 Furtado, Danielle 12 Timber Ridge 1:06.68 1:06.94 4
18 Norton, Lauren 11 Kingfish Swim Team 1:06.11 1:06.99 3
19 Keene, Christie 12 Hanarry West 1:08.33 1:07.05 2
20 Eisler, Grace 12 Timber Ridge 1:01.10 1:07.29 1
21 Layne, Kirstie 12 Edgewater Lightning 1:05.91 1:07.37  
22 Battista, Gina 12 Hurricane Hills 1:09.37 1:07.79  
23 Alton, Abigail 11 Edgewater Lightning 1:09.86 1:08.16  
24 Felgner, Haley 12 Lockridge Forest Swim Team 1:11.57 1:08.75  
25 Zittrauer, Katie 12 Eastside Swim Team 1:09.23 1:09.09  
26 Hawkins, Lauren 11 Rivermist 1:07.65 1:09.55  
27 Sylvia, Jaclyn 12 Maple Ridge Manta Rays 1:09.93 1:09.62  
28 Barnes, Lauren 12 Morning View 1:12.88 1:09.65  
29 Lozano, Bradley 12 Saratoga 1:09.67 1:09.87  
30 Clark, Lee 12 Lansmoore Lasers Swim Team 1:10.24 1:10.04  
31 Guy, Courtney 12 Saratoga 1:11.20 1:10.58  
32 Delashmit, Stephanie 12 Forest Hills/YMCA 1:11.63 1:10.65  
33 Cannella, Brittany 11 Berkley Hills 1:11.22 1:10.90  
34 Collins, Tracy 12 Edgewater Lightning 1:11.24 1:10.91  
35 Simmons, Laura 11 Evergreen Lakes 1:13.70 1:11.17  
36 Gathercoal, Melissa 12 Rivermist 1:09.97 1:11.34  
37 Luce, Lindsay 12 Richland Waves Swim Team 1:10.23 1:11.68  
38 McEachin, Amy 12 Snellville Supersonics 1:09.56 1:11.89  
39 Rhodes, Abby 12 Edgewater Lightning 1:12.49 1:11.91  
40 Wainscott, Sydney 12 Kingfish Swim Team 1:11.41 1:11.92  
41 Emmett, Kasey 12 Meadow Trace Marlins 1:13.10 1:11.96  
42 Baumgart, Rachel 11 Steeple Station Stingrays 1:12.37 1:12.11  
43 Cormack, Rachel 11 Fields 1:12.49 1:12.24  
44 Cheek, Lindsay 12 Summit Chase Country Club 1:11.93 1:12.31  
45 Reeves, Kimberly 11 Hanarry West 1:12.09 1:12.76  
46 Proto, Catherine 11 Flowers Crossing 1:13.44 1:12.89  
47 Watkins, Allie 11 Meadow Trace Marlins 1:12.01 1:13.15  
48 Farmer, Sarah 12 Forest Hills/YMCA 1:13.47 1:13.57  
48 Dickinson, Hannah 11 Snellville Supersonics 1:12.92 1:13.57  
50 Dillingham, Jessica 11 Mountain Park Sharks 1:13.14 1:13.81  
 
Event 23 Girls 11-12 50 Yard Freestyle
 
Place Name Age Team Seed Time Finals Time Points
1 Dayton, Caroline 12 Parkview 26.51 26.49 24
2 Scott, Kelsey 12 Jones Bridge 28.59 27.01 21
3 Nilson, Kylie 11 Sugarloaf Tpc 28.32 27.79 20
4 Shepherd, Caitlin 12 Summit Chase Country Club 28.74 27.88 19
5 Miller, Rocque 12 Parkview 28.29 28.49 18
6 Marceau, Amber 12 Summit Chase Country Club 29.55 28.93 17
7 Lee, Samantha 12 Fields 29.66 29.34 16
8 Bower, Laura 12 Gwin Oaks 29.72 29.56 15
9 Siciliano, Christie 12 Flowers Crossing 30.46 29.65 14
10 Bruce, Kaylee 12 Parkview 29.69 29.80 12
10 Eldridge, Christine 12 Waterton 29.92 29.80 12
12 Norton, Lauren 11 Kingfish Swim Team 29.77 29.84 9
13 McQuaig, Callie 12 Cherokee Woods East\Rivercliff 29.52 29.86 8
14 Litwin, Natalie 12 Hurricane Hills 29.87 29.91 7
15 Zittrauer, Katie 12 Eastside Swim Team 29.91 29.96 6
16 Knight, Kelsey 11 Sugarloaf Tpc 29.05 29.97 4.5
16 Griswold, Allie 12 Cedar Creek Stingrays 30.38 29.97 4.5
18 Battista, Gina 12 Hurricane Hills 30.65 30.11 3
19 Sylvia, Jaclyn 12 Maple Ridge Manta Rays 31.56 30.15 2
20 Denham, Laurel 12 Spalding Corners 31.38 30.37 1
21 Clark, Micah 12 Eastside Swim Team 31.67 30.53  
22 Bilecky, Jessica 12 Timber Ridge 31.25 30.71  
23 Layne, Kirstie 12 Edgewater Lightning 29.43 30.80  
24 Barnes, Lauren 12 Morning View 31.54 30.81  
25 Luce, Lindsay 12 Richland Waves Swim Team 31.48 30.82  
26 Cannella, Brittany 11 Berkley Hills 30.83 30.92  
27 Koenig, Tess 11 Peachtree Station 31.59 30.93  
28 Darche, Meghan 11 Nantucket Novas 31.53 31.05  
29 Galloway, Jennifer 11 Kingfish Swim Team 31.64 31.12  
30 Poss, Amanda 12 Edgewater Lightning 30.70 31.21  
31 Lokey, Lauren 12 Peachtree Corners North Manor 31.44 31.23  
32 Collins, Tracy 12 Edgewater Lightning 30.62 31.30  
33 Lozano, Bradley 12 Saratoga 30.91 31.33  
34 Richards, Brittany 12 Bright Water 31.58 31.48  
35 MACFARLANE, Samantha 12 Connemara 31.63 31.78  
36 Welch, Bailey 12 Duluth Thunderbolts 31.85 31.86  
37 Flores, Sydney 11 Sugarloaf Tpc 31.70 31.88  
38 Reeves, Kimberly 11 Hanarry West 30.65 31.93  
39 Hawkins, Lauren 11 Rivermist 31.35 32.01  
40 Kaiser, Sheila 11 Waterton 31.73 32.06  
41 Witwer, Abbey 12 Sugarloaf Tpc 31.74 32.19  
42 Parker, Rebekah 11 Youth Swimming 32.14 32.23  
43 Hawthorne, Amanda 11 Connemara 32.28 32.31  
44 Duryea, Lindsay 12 Parkview 31.93 32.42  
45 Mathews, Rachel 12 Kingfish Swim Team 31.64 32.47  
46 Bean, Maggie 12 Hanarry S & R Club 31.45 32.63  
47 Bagwell, Ellen 12 River Oak 32.16 32.65  
48 Cronin, Samantha 12 Steeple Station Stingrays 32.16 32.96  
49 Blankenship, Jordan 12 Cedar Creek Stingrays 32.20 32.98  
50 Watkins, Allie 11 Meadow Trace Marlins 31.32 33.00  
--- Anderson, Christine 12 River Oak 31.88 SCR  
 
Event 25 Girls 11-12 50 Yard Backstroke
 
Place Name Age Team Seed Time Finals Time Points
1 Slack, Ali 11 Berkley Hills 30.90 30.51 24
2 Warner, Alexandria 11 Rivermist 32.77 32.00 21
3 Castle, Emily 12 Waterton 32.85 32.36 20
4 Flachbarth, Kristen 12 Summit Chase Country Club 31.93 32.68 19
5 Burdette, Allison 12 Meadow Trace Marlins 33.09 32.93 18
6 Miller, Rocque 12 Parkview 32.48 33.31 17
7 Bryant, Lenora 11 Duluth Thunderbolts 35.23 33.96 16
8 Cralley, Alexis 12 Rivermoore Park Riptide 33.62 34.26 15
9 Nilson, Kylie 11 Sugarloaf Tpc 33.05 34.54 14
10 Loomis, Kari 11 Timber Ridge 33.41 35.10 13
11 Hanrahan, Bonnie 12 Hanarry West 33.49 35.34 11
12 Keene, Christie 12 Hanarry West 35.03 35.73 9
13 Luce, Lindsay 12 Richland Waves Swim Team 35.45 36.50 8
14 Layne, Kirstie 12 Edgewater Lightning 34.00 36.70 7
15 Blackmon, Audrey 12 Steeple Station Stingrays 35.84 36.71 6
16 Miller, Heather 12 Apalachee Aquatics 37.57 36.85 5
17 Todd, Rebecca 11 Duluth Thunderbolts 37.95 36.95 3.5
17 Springer, Kristen 12 Eastside Swim Team 38.53 36.95 3.5
19 Doran, Stephanie 11 Hamilton Mill 37.61 37.02 2
20 Alton, Abigail 11 Edgewater Lightning 36.59 37.16 1
21 Stephens, Christy 12 Hanarry West 37.02 37.46  
22 Wilhelm, Abby 11 Gwin Oaks 37.84 37.60  
23 Battista, Gina 12 Hurricane Hills 36.80 37.63  
24 French, Katie 12 Waterton 37.14 37.77  
25 Queen, Kelsey 12 Duluth Thunderbolts 37.18 37.86  
26 Bower, Laura 12 Gwin Oaks 36.83 38.12  
27 Lopresti, Melissa 11 Peachtree Corners North Manor 36.72 38.13  
28 Jones, Alli 12 Sugarloaf Tpc 38.21 38.14  
29 Schelble, Kelsey 12 Hamilton Mill 36.31 38.30  
30 Anderson, Christine 12 River Oak 39.07 38.40  
31 Kovach, Corinna 11 Morning View 38.23 38.48  
32 Kraus, Sarah 11 Richland Waves Swim Team 37.14 38.49  
33 Farmer, Sarah 12 Forest Hills/YMCA 37.58 38.64  
34 Wainscott, Sydney 12 Kingfish Swim Team 37.31 38.71  
35 Bertolini, Alexa 11 Hamilton Mill 38.69 38.73  
36 McEachin, Amy 12 Snellville Supersonics 36.17 38.82  
37 Jones, Jennifer 11 Connemara 37.28 38.89  
38 Pierce, Emily 11 Coopers Pond 38.70 38.93  
39 Denham, Laurel 12 Spalding Corners 38.18 39.26  
40 Orton, Andrea 11 Waterton 38.59 39.36  
41 Brewer, Lauren 12 Eastside Swim Team 38.19 39.44  
42 Delashmit, Stephanie 12 Forest Hills/YMCA 38.44 39.54  
43 Bragg, Melissa 12 Meadow Trace Marlins 39.06 39.69  
44 Cormack, Rachel 11 Fields 38.58 39.74  
45 Mathews, Rachel 12 Kingfish Swim Team 39.10 40.44  
46 Evans, Annabeth 11 Rivershyre 37.91 40.90  
47 Little, Rachal 11 Richland Waves Swim Team 38.81 41.00  
48 Morgan, Grace 11 Rivermist 38.46 42.37  
--- Cannella, Brittany 11 Berkley Hills 38.28 DQ  
--- Witwer, Abbey 12 Sugarloaf Tpc 39.13 DQ  
 
Event 27 Girls 11-12 100 Yard IM
 
Name Name Age Team Seed Time Finals Time Points
1 Duncan, Kelsey 12 Eastside Swim Team 1:07.19 1:05.60 24
2 Sukenik, Danielle 12 Peachtree Station 1:09.54 1:07.34 21
3 Slack, Ali 11 Berkley Hills 1:08.29 1:07.48 20
4 Hicks, Brittany 12 Morning View 1:08.86 1:08.02 19
5 Beckett, Madison 12 Snellville Supersonics 1:08.95 1:09.00 18
6 Shepherd, Caitlin 12 Summit Chase Country Club 1:09.56 1:09.27 17
7 Warner, Alexandria 11 Rivermist 1:11.92 1:12.34 16
8 Castle, Emily 12 Waterton 1:14.15 1:12.62 15
9 Hicks, Ann 12 Nantucket Novas 1:15.13 1:12.96 14
10 Cralley, Alexis 12 Rivermoore Park Riptide 1:14.07 1:13.36 13
11 Flachbarth, Kristen 12 Summit Chase Country Club 1:12.46 1:13.38 11
12 Tweedy, Brittany 11 Edgewater Lightning 1:13.13 1:13.42 9
13 Dobeck, Erin 12 Richland Waves Swim Team 1:13.52 1:13.86 8
14 Eldridge, Christine 12 Waterton 1:14.07 1:14.32 7
15 Bryant, Lenora 11 Duluth Thunderbolts 1:14.40 1:15.18 6
16 Loomis, Kari 11 Timber Ridge 1:13.59 1:15.31 5
17 Burdette, Allison 12 Meadow Trace Marlins 1:14.52 1:15.79 4
18 Marceau, Amber 12 Summit Chase Country Club 1:15.26 1:16.09 3
19 Pendergast, Laura 12 Rivershyre 1:15.13 1:16.29 2
20 Norton, Lauren 11 Kingfish Swim Team 1:16.03 1:17.23 1
21 Todd, Elizabeth 11 Apalachee Aquatics 1:18.00 1:17.54  
22 Keene, Christie 12 Hanarry West 1:16.84 1:17.69  
23 Felgner, Haley 12 Lockridge Forest Swim Team 1:20.17 1:17.90  
24 Kovach, Corinna 11 Morning View 1:19.55 1:18.01  
25 Chambers, Jennifer 12 Kingfish Swim Team 1:15.14 1:18.58  
26 Siciliano, Christie 12 Flowers Crossing 1:21.99 1:19.04  
27 Poss, Amanda 12 Edgewater Lightning 1:17.02 1:19.10  
28 Eisler, Grace 12 Timber Ridge 1:14.92 1:19.44  
29 Alton, Abigail 11 Edgewater Lightning 1:20.48 1:19.55  
30 Darche, Meghan 11 Nantucket Novas 1:16.62 1:19.68  
31 Lopresti, Melissa 11 Peachtree Corners North Manor 1:17.87 1:19.78  
32 Emmett, Kasey 12 Meadow Trace Marlins 1:23.01 1:19.84  
33 Gathercoal, Melissa 12 Rivermist 1:22.59 1:20.28  
34 Litwin, Natalie 12 Hurricane Hills 1:19.75 1:20.55  
35 Kraus, Sarah 11 Richland Waves Swim Team 1:22.38 1:20.86  
35 Clark, Micah 12 Eastside Swim Team 1:21.77 1:20.86  
37 Clark, Lee 12 Lansmoore Lasers Swim Team 1:18.39 1:21.06  
38 Stephens, Christy 12 Hanarry West 1:17.35 1:21.50  
39 Griswold, Allie 12 Cedar Creek Stingrays 1:18.39 1:21.78  
40 Rhodes, Abby 12 Edgewater Lightning 1:22.91 1:22.15  
41 Guy, Courtney 12 Saratoga 1:23.12 1:22.29  
42 Lokey, Lauren 12 Peachtree Corners North Manor 1:23.45 1:23.02  
43 Bean, Maggie 12 Hanarry S & R Club 1:23.07 1:23.18  
44 Queen, Kelsey 12 Duluth Thunderbolts 1:22.09 1:23.81  
45 Blackmon, Audrey 12 Steeple Station Stingrays 1:22.68 1:23.95  
46 Delashmit, Stephanie 12 Forest Hills/YMCA 1:22.36 1:23.99  
47 Proto, Catherine 11 Flowers Crossing 1:23.59 1:25.37  
48 Todd, Rebecca 11 Duluth Thunderbolts 1:23.54 1:25.38  
49 Evans, Annabeth 11 Rivershyre 1:22.14 1:27.37  
50 Duryea, Lindsay 12 Parkview 1:23.02 1:27.90  
 
Event 29 Girls 11-12 50 Yard Breaststroke
 
Place Name Age Team Seed Time Finals Time Points
1 Sukenik, Danielle 12 Peachtree Station 35.71 33.82 24
2 Shepherd, Caitlin 12 Summit Chase Country Club 35.82 34.02 21
3 Hecht-Furlong, Alysha 12 Four Winds 36.06 35.00 20
4 Hicks, Brittany 12 Morning View 35.99 35.69 19
5 Griswold, Allie 12 Cedar Creek Stingrays 37.79 37.06 18
6 Lee, Samantha 12 Fields 37.23 37.14 17
7 Broderick, Michelle 12 Meadow Trace Marlins 37.49 37.27 16
8 Eldridge, Christine 12 Waterton 36.99 37.78 15
9 Chambers, Jennifer 12 Kingfish Swim Team 38.08 37.94 14
10 Denham, Laurel 12 Spalding Corners 38.15 38.07 13
11 Dobeck, Erin 12 Richland Waves Swim Team 37.62 38.31 11
12 Lopresti, Melissa 11 Peachtree Corners North Manor 37.82 38.41 9
13 Furtado, Danielle 12 Timber Ridge 39.86 38.76 8
14 Burdette, Allison 12 Meadow Trace Marlins 37.84 38.78 7
15 Clark, Micah 12 Eastside Swim Team 39.76 38.79 6
16 Patrick, Elaine 12 Kingfish Swim Team 39.50 38.87 5
17 Tweedy, Brittany 11 Edgewater Lightning 38.89 39.06 4
18 Stephens, Christy 12 Hanarry West 38.62 39.14 3
19 Bilecky, Jessica 12 Timber Ridge 40.92 39.17 2
20 Pendergast, Laura 12 Rivershyre 38.35 39.35 1
21 Black, Maria 11 Cherokee Woods East\Rivercliff 41.21 39.73  
21 McEachin, Amy 12 Snellville Supersonics 40.27 39.73  
23 Bean, Maggie 12 Hanarry S & R Club 39.82 39.77  
24 Eisler, Grace 12 Timber Ridge 39.19 40.25  
25 Bruce, Kaylee 12 Parkview 41.62 40.29  
26 Todd, Elizabeth 11 Apalachee Aquatics 39.58 40.30  
27 Oneil, Crescense 12 Duluth Thunderbolts 41.31 40.43  
28 MACFARLANE, Samantha 12 Connemara 41.74 40.74  
29 Rutkowski, Kasey 12 Peachtree Corners North Manor 42.63 40.77  
30 Lozano, Bradley 12 Saratoga 41.14 40.79  
30 Poss, Amanda 12 Edgewater Lightning 40.23 40.79  
32 Winkler, Staci 12 Timber Ridge 41.82 40.99  
33 Wainscott, Sydney 12 Kingfish Swim Team 40.36 41.01  
34 Dillingham, Jessica 11 Mountain Park Sharks 42.05 41.10  
35 Dickinson, Hannah 11 Snellville Supersonics 41.21 41.21  
36 Hawkins, Lauren 11 Rivermist 40.85 41.28  
37 Warner, Martelle 12 Lockridge Forest Swim Team 41.47 41.41  
38 Kersh, Jacquelyn 12 Sugarloaf Tpc 41.33 41.43  
39 Phillips, Katie 11 Hanarry West 42.37 41.57  
40 Bragg, Melissa 12 Meadow Trace Marlins 40.20 41.60  
41 Brewer, Lauren 12 Eastside Swim Team 42.17 41.66  
42 Batterton, Bridget 12 Forest Hills/YMCA 41.15 41.71  
43 Schelble, Kelsey 12 Hamilton Mill 42.81 41.94  
44 Larson, Lindsay 12 Summit Chase Country Club 41.95 42.15  
45 Proto, Catherine 11 Flowers Crossing 40.43 42.29  
46 Gathercoal, Melissa 12 Rivermist 40.23 42.51  
47 Kraus, Sarah 11 Richland Waves Swim Team 42.44 42.69  
48 Wilhelm, Abby 11 Gwin Oaks 42.01 43.46  
49 Evans, Annabeth 11 Rivershyre 42.02 44.60  
50 Duryea, Lindsay 12 Parkview 41.60 44.91  
--- Crain, Melanie 11 Hanarry West 37.72 SCR  
 
Event 31 Girls 11-12 50 Yard Butterfly
 
Place Name Age Team Seed Time Finals Time Points
1 Duncan, Kelsey 12 Eastside Swim Team 30.20 28.88 24
2 Slack, Ali 11 Berkley Hills 29.56 29.50 21
3 Dayton, Caroline 12 Parkview 31.32 29.98 20
4 Beckett, Madison 12 Snellville Supersonics 30.41 30.05 19
5 Hecht-Furlong, Alysha 12 Four Winds 31.26 31.00 18
6 Miller, Rocque 12 Parkview 32.46 31.03 17
7 Warner, Alexandria 11 Rivermist 31.42 31.33 16
8 Scott, Kelsey 12 Jones Bridge 31.57 31.59 15
9 McQuaig, Callie 12 Cherokee Woods East\Rivercliff 32.60 32.11 14
10 Bryant, Lenora 11 Duluth Thunderbolts 33.35 32.78 13
11 Siciliano, Christie 12 Flowers Crossing 32.97 32.79 11
12 Litwin, Natalie 12 Hurricane Hills 33.99 33.40 9
13 Lee, Samantha 12 Fields 33.02 33.46 8
14 Tweedy, Brittany 11 Edgewater Lightning 33.32 33.48 7
15 Kovach, Corinna 11 Morning View 34.67 33.50 6
16 Hicks, Ann 12 Nantucket Novas 34.93 33.74 5
17 Felgner, Haley 12 Lockridge Forest Swim Team 35.08 33.88 4
18 Marceau, Amber 12 Summit Chase Country Club 33.37 33.95 3
19 Pendergast, Laura 12 Rivershyre 33.94 34.05 2
20 Castle, Emily 12 Waterton 32.87 34.41 1
21 Todd, Elizabeth 11 Apalachee Aquatics 35.48 34.59  
22 Zittrauer, Katie 12 Eastside Swim Team 35.12 34.89  
23 Farmer, Sarah 12 Forest Hills/YMCA 34.78 34.92  
24 Hanrahan, Bonnie 12 Hanarry West 33.80 35.03  
25 Guy, Courtney 12 Saratoga 35.15 35.10  
26 Kitchens, Kaitlin 12 Quinn Ridge Swim Team 37.49 35.11  
27 Furtado, Danielle 12 Timber Ridge 34.58 35.45  
28 Cormack, Rachel 11 Fields 36.26 35.52  
29 Welch, Bailey 12 Duluth Thunderbolts 35.28 35.95  
30 Bower, Laura 12 Gwin Oaks 34.93 36.00  
31 Koenig, Tess 11 Peachtree Station 36.89 36.02  
32 Helms, Lindsey 11 Saratoga 37.64 36.08  
33 Richards, Brittany 12 Bright Water 36.01 36.13  
34 Emmett, Kasey 12 Meadow Trace Marlins 36.33 36.28  
35 Blackmon, Audrey 12 Steeple Station Stingrays 33.91 36.35  
36 Barnes, Lauren 12 Morning View 38.41 36.57  
37 Witwer, Abbey 12 Sugarloaf Tpc 38.19 36.73  
38 Chambers, Jennifer 12 Kingfish Swim Team 33.95 36.74  
39 Collins, Tracy 12 Edgewater Lightning 35.97 36.97  
40 Little, Michele 12 Maple Ridge Manta Rays 38.41 37.25  
40 Lanier, Kelsey 11 Hanarry West 38.81 37.25  
42 Reeves, Kimberly 11 Hanarry West 35.69 37.55  
43 Darche, Meghan 11 Nantucket Novas 34.99 37.87  
44 Queen, Kelsey 12 Duluth Thunderbolts 37.01 38.05  
45 Lokey, Lauren 12 Peachtree Corners North Manor 35.85 38.06  
46 Johnson, Layne 11 River Oak 38.16 39.24  
46 Little, Rachal 11 Richland Waves Swim Team 38.11 39.24  
48 Vann, Franshun 11 Mountain Park Sharks 37.59 39.90  
49 Schelble, Kelsey 12 Hamilton Mill 38.11 40.65  
50 Watkins, Allie 11 Meadow Trace Marlins 38.17 42.42  

This page last modified Thu, Apr 03, 2008