2001 County Results 11-12 Boys

GWINNETT COUNTY CHAMPIONSHIP MEET - 7/13/01 to 7/15/01
Gwinnett County Swim League, Inc.
Emory University Pool
Results - 11-12 All Events
 
Event 22 Boys 11-12 100 Yard Freestyle
 
Place Name Age Team Seed Time Finals Time Points
1 Moore, Andrew 12 Steeple Station Stingrays 1:00.14 58.76 24
2 Drew, Miles 12 Duluth Thunderbolts 1:00.93 59.80 21
3 Maggioli, Nicco 12 Snellville Supersonics 1:02.47 1:01.32 20
4 George, Stephen 12 Cricket S & R Club 1:04.68 1:01.69 19
5 Wearn, Jimmy 12 Rivermist 1:02.87 1:02.14 18
6 Wilson, Austin 11 Hamilton Mill 1:06.47 1:03.84 17
7 Smith, Ryan 11 Hanarry West 1:06.44 1:04.62 16
8 Ruffing, Mason 11 Trotters Ridge 1:06.45 1:04.77 15
9 Moore, Joseph 12 Cricket S & R Club 1:07.72 1:05.02 14
10 Swan, Stephen 11 Kingfish Swim Team 1:07.95 1:05.36 13
11 Savage, James 12 Forest Hills/YMCA 1:07.81 1:05.60 11
12 Brettschneider, Blake 12 Hanarry S & R Club 1:06.95 1:07.06 9
13 Harwood, Drew 11 Berkley Hills 1:09.00 1:07.58 8
14 Brindley, Michael 12 Waterton 1:07.78 1:07.70 7
15 Jones, Steven 11 Eastside Swim Team 1:06.53 1:07.87 6
16 Wilson, Bryan 12 Edgewater Lightning 1:11.00 1:09.21 5
17 Moran, Tyler 12 Steeple Station Stingrays 1:13.34 1:09.27 4
18 Dickey, Erik 12 Timber Ridge 1:09.71 1:09.52 3
19 Henry, Josh 12 Sugarloaf Tpc 1:12.41 1:10.07 2
20 Dykstra, Scott 12 Bright Water 1:13.27 1:10.09 1
21 Farris, Mitchell 12 Cedar Creek Stingrays 1:11.43 1:10.45  
22 Manting, Nathan 12 Parkview 1:12.72 1:10.66  
23 Morgan, Andrew 12 Cherokee Woods East\Rivercliff 1:11.22 1:10.85  
24 Wilkes, Tyler 12 Peachtree Corners North Manor 1:18.28 1:11.16  
25 Martin, Tucker 12 Maple Ridge Manta Rays 1:14.15 1:11.17  
26 Twitchell, Warren 12 Trotters Ridge 1:13.42 1:11.19  
27 Van Keuren, Zeke 11 Smoketree 1:11.31 1:12.11  
28 Cureton, Steven 12 Rivermoore Park Riptide 1:11.29 1:12.43  
29 Lukacs, Jerrod 12 Edgewater Lightning 1:15.19 1:12.56  
30 Hupman, Dean 12 Cricket S & R Club 1:14.52 1:12.68  
31 Reynolds, Connor 12 Hanarry West 1:11.85 1:13.07  
32 Simpson, Cody 12 Quinn Ridge Swim Team 1:18.39 1:13.23  
33 Winston, Michael 12 Mountain Park Sharks 1:12.78 1:13.46  
34 Cook, Parker 12 Cherokee Woods East\Rivercliff 1:14.40 1:13.63  
35 Lane, Karl 12 Maple Ridge Manta Rays 1:15.39 1:14.44  
36 Dunbar, Kyle 12 Flowers Crossing 1:13.85 1:14.82  
37 Flores, Kevin 12 Hamilton Mill 1:16.22 1:15.05  
38 Matichak, Ryan 12 Edgewater Lightning 1:16.90 1:15.32  
39 LaRocco, Patrick 11 Mountain Park Sharks 1:15.73 1:15.54  
40 Craven, Matthew 12 Peachtree Station 1:16.47 1:15.74  
41 Ritter, Andrew 12 Parkview 1:14.91 1:16.06  
42 Buccino, Andrew 12 Peachtree Station 1:17.47 1:16.75  
43 Keppler, Matt 12 Timber Ridge 1:17.87 1:16.88  
44 O'Toole, Shawn 12 Timber Ridge 1:18.32 1:18.15  
45 Olszewski, Michael 11 Fields 1:18.46 1:18.26  
46 Huston, Nathan 12 Parkview 1:15.10 1:18.46  
47 Thomas, Stephen 11 Forest Hills/YMCA 1:18.01 1:18.74  
48 Jackson, Matthew 11 Forest Hills/YMCA 1:18.20 1:18.85  
49 Reeder, Christopher 11 Peachtree Station 1:16.43 1:25.93  
50 Morgan, Brad 12 Lansmoore Lasers Swim Team 1:18.97 1:26.31  
--- Harford, Nick 12 Hamilton Mill 1:11.44 SCR  
--- Harford, Chris 12 Hamilton Mill 1:11.31 SCR  
 
Event 24 Boys 11-12 50 Yard Freestyle
 
Place Name Age Team Seed Time Finals Time Points
1 Wilson, Austin 11 Hamilton Mill 28.51 26.75 24
2 George, Stephen 12 Cricket S & R Club 27.64 27.40 21
3 Norman, Mason 12 Duluth Thunderbolts 27.83 27.47 20
4 Savage, James 12 Forest Hills/YMCA 29.07 27.83 19
5 Harford, Nick 12 Hamilton Mill 28.51 27.97 18
6 Brettschneider, Blake 12 Hanarry S & R Club 28.85 28.76 17
7 Kelley, David 12 River Oak 29.86 28.87 16
8 Moore, Joseph 12 Cricket S & R Club 29.36 29.07 15
9 Harwood, Drew 11 Berkley Hills 29.49 29.32 14
10 Gross, Kellen 12 Hurricane Hills 28.74 29.52 13
11 Harford, Chris 12 Hamilton Mill 31.87 29.63 11
12 Norton, Benjamin 12 Duluth Thunderbolts 30.25 29.78 9
13 Evans, Robert 11 Meadow Trace Marlins 31.04 30.32 8
14 Reynolds, Connor 12 Hanarry West 30.64 30.36 7
15 Moran, Tyler 12 Steeple Station Stingrays 30.83 30.39 6
16 Repetto, TJ 12 Snellville Supersonics 30.67 30.54 5
17 Cantrell, Calvin 11 Apalachee Aquatics 31.21 30.59 4
18 Jones, Jason 12 Hamilton Mill 31.96 30.64 3
19 Swick, Drew 11 Richland Waves Swim Team 31.32 30.68 2
20 Rider, Mitchell 12 Steeple Station Stingrays 30.40 30.78 .33
20 Henry, Josh 12 Sugarloaf Tpc 31.52 30.78 .33
20 Parker, Taylor 12 Summit Chase Country Club 29.86 30.78 .33
23 Manting, Nathan 12 Parkview 31.08 30.96  
24 Twitchell, Warren 12 Trotters Ridge 30.61 31.42  
25 Farris, Mitchell 12 Cedar Creek Stingrays 30.41 31.57  
26 Nastav, Jonathan 11 Timber Ridge 32.22 31.59  
27 Love, Jeremy Scott 12 Waterton 31.05 31.73  
28 Bosler, Branden 12 Cedar Creek Stingrays 31.57 31.82  
29 Mendoza, Samuel 12 Hanarry West 33.75 32.33  
30 Dunbar, Kyle 12 Flowers Crossing 32.00 32.36  
31 Cook, Parker 12 Cherokee Woods East\Rivercliff 31.08 32.37  
32 Weber, Matt 12 Summit Chase Country Club 31.65 32.41  
33 Keppler, Matt 12 Timber Ridge 33.09 32.52  
34 Matichak, Ryan 12 Edgewater Lightning 33.72 32.61  
35 Pianka, David 12 Trotters Ridge 33.60 32.72  
36 Craven, Matthew 12 Peachtree Station 31.99 32.76  
37 Porter, Daniel 12 Hanarry West 32.11 32.89  
38 Fields, Waddell 12 Richland Waves Swim Team 33.75 32.90  
39 Morgan, Brad 12 Lansmoore Lasers Swim Team 33.77 32.92  
39 Lukacs, Jerrod 12 Edgewater Lightning 31.79 32.92  
41 Lane, Karl 12 Maple Ridge Manta Rays 31.29 32.98  
42 Cureton, Steven 12 Rivermoore Park Riptide 32.31 33.05  
43 Heaton, Christopher 12 Hanarry S & R Club 33.32 33.06  
44 O'Toole, Shawn 12 Timber Ridge 33.59 33.80  
45 Ward, Michael 12 Coopers Pond 33.48 33.90  
46 Olszewski, Michael 11 Fields 33.42 34.08  
47 LaRocco, Patrick 11 Mountain Park Sharks 32.91 34.49  
48 Huston, Nathan 12 Parkview 32.09 35.04  
--- Brindley, Michael 12 Waterton 29.47 NS  
--- Hogan, Mark 11 Peachtree Corners North Manor 31.34 NS  
 
Event 26 Boys 11-12 50 Yard Backstroke
 
Place Name Age Team Seed Time Finals Time Points
1 Diedrich, Kyle 11 Flowers Crossing 29.76 29.11 24
2 Wilson, Austin 11 Hamilton Mill 34.02 33.60 21
3 Maggioli, Nicco 12 Snellville Supersonics 33.31 33.86 20
4 Brindley, Michael 12 Waterton 33.59 34.27 19
5 Ruffing, Mason 11 Trotters Ridge 33.89 34.86 18
6 Norton, Benjamin 12 Duluth Thunderbolts 35.15 35.01 17
7 Smith, Ryan 11 Hanarry West 34.39 35.16 16
8 Dahlin, Brett 12 Morning View 35.61 35.85 15
9 Ruse, Andrew 11 Hanarry West 35.65 35.96 14
10 Tzegaegbe, Jacob 12 Quinn Ridge Swim Team 36.33 35.98 13
11 Morgan, Andrew 12 Cherokee Woods East\Rivercliff 35.31 36.29 11
12 Fitzgerald, Colton 12 Youth Swimming 38.26 36.34 9
13 Moore, Joseph 12 Cricket S & R Club 37.00 36.43 8
14 Pallas, Jared 12 Waterton 36.78 37.00 7
15 Hoek, Sean 11 Flowers Crossing 38.73 37.13 6
16 Repetto, TJ 12 Snellville Supersonics 37.44 37.82 4.5
16 Evans, Robert 11 Meadow Trace Marlins 38.15 37.82 4.5
18 Jones, Jason 12 Hamilton Mill 37.26 37.88 3
19 Porter, Daniel 12 Hanarry West 39.60 37.89 2
20 Robinson, Michael 12 Cedar Creek Stingrays 38.93 37.96 1
21 Patton, Kevin 12 River Oak 38.27 37.97  
22 Manting, Nathan 12 Parkview 37.20 38.01  
23 McKeever, Nathan 12 Rivermist 38.41 38.13  
24 Henry, Josh 12 Sugarloaf Tpc 38.28 38.16  
25 Kester, Sean 12 Peachtree Station 39.55 38.21  
26 Middleton, Andrew 11 Eastside Swim Team 40.68 38.47  
27 Gross, Kellen 12 Hurricane Hills 36.81 38.48  
28 Parker, Taylor 12 Summit Chase Country Club 35.87 38.49  
29 Lukacs, Jerrod 12 Edgewater Lightning 36.79 38.53  
30 Cantrell, Calvin 11 Apalachee Aquatics 38.57 38.66  
31 Gilbert, Jeremy 12 Eastside Swim Team 38.04 38.89  
32 Bosler, Branden 12 Cedar Creek Stingrays 38.57 39.04  
33 Edwards, Kyle 12 Coopers Pond 39.75 39.09  
34 Unger, Blake 11 Fields 37.89 39.16  
35 Wagner, Joshua 11 Richland Waves Swim Team 38.70 39.38  
36 Rider, Mitchell 12 Steeple Station Stingrays 40.75 39.39  
37 Petronaci, John 11 Trotters Ridge 38.97 39.68  
38 Ritter, Andrew 12 Parkview 38.50 40.07  
38 Shrader, Caleb 11 Hanarry West 39.37 40.07  
40 Keith, Ross 12 Summit Chase Country Club 38.03 40.19  
41 Allen, Brad 11 Flowers Crossing 41.23 40.51  
42 LaRocco, Patrick 11 Mountain Park Sharks 41.15 40.53  
43 Eaves, Jeremy 12 Berkley Hills 39.29 40.88  
44 Buntichai, Patrick 12 Saratoga 38.17 41.01  
45 Kosterlitz, Kyle 11 Eastside Swim Team 40.12 41.18  
46 Devlin, Joey 11 Hanarry S & R Club 40.14 41.34  
47 Wade, Justin 11 Summit Chase Country Club 40.86 41.79  
48 Post, Cody 11 Summit Chase Country Club 41.22 42.12  
49 Knight, Jason 11 Kingfish Swim Team 39.52 43.42  
--- Hogan, Mark 11 Peachtree Corners North Manor 38.72 NS  
--- Buccino, Andrew 12 Peachtree Station 41.47 SCR  
 
Event 28 Boys 11-12 100 Yard IM
 
Place Name Age Team Seed Time Finals Time Points
1 Diedrich, Kyle 11 Flowers Crossing 1:05.52 1:06.31 24
2 Drew, Miles 12 Duluth Thunderbolts 1:09.09 1:07.08 21
3 Moore, Andrew 12 Steeple Station Stingrays 1:11.32 1:07.54 20
4 Wearn, Jimmy 12 Rivermist 1:11.21 1:12.44 19
5 Norman, Mason 12 Duluth Thunderbolts 1:13.52 1:13.52 18
6 Jones, Steven 11 Eastside Swim Team 1:14.68 1:16.09 17
7 Ruse, Andrew 11 Hanarry West 1:17.59 1:16.31 16
8 Kelley, David 12 River Oak 1:21.38 1:16.79 15
9 Dahlin, Brett 12 Morning View 1:19.96 1:17.29 14
10 Burchins, Collin 11 Cedar Creek Stingrays 1:18.32 1:17.87 13
11 Swan, Stephen 11 Kingfish Swim Team 1:18.33 1:18.21 11
12 Dickey, Erik 12 Timber Ridge 1:18.66 1:18.99 9
13 Brettschneider, Blake 12 Hanarry S & R Club 1:17.39 1:19.09 8
14 Tzegaegbe, Jacob 12 Quinn Ridge Swim Team 1:20.60 1:19.17 7
15 Ruffing, Mason 11 Trotters Ridge 1:16.63 1:20.45 6
16 Dykstra, Scott 12 Bright Water 1:22.87 1:20.47 5
17 Fitzgerald, Colton 12 Youth Swimming 1:25.11 1:20.87 4
18 Evans, Robert 11 Meadow Trace Marlins 1:23.51 1:21.32 3
19 Van Keuren, Zeke 11 Smoketree 1:23.10 1:22.48 2
20 Love, Jeremy Scott 12 Waterton 1:21.12 1:23.09 1
21 Flores, Kevin 12 Hamilton Mill 1:28.86 1:23.43  
22 Kester, Sean 12 Peachtree Station 1:27.69 1:23.65  
23 Shrader, Caleb 11 Hanarry West 1:24.70 1:23.97  
24 Morgan, Andrew 12 Cherokee Woods East\Rivercliff 1:25.67 1:24.15  
25 Jones, Jason 12 Hamilton Mill 1:28.44 1:24.20  
26 Wilkes, Tyler 12 Peachtree Corners North Manor 1:25.84 1:24.27  
27 Weber, Matt 12 Summit Chase Country Club 1:28.16 1:24.28  
28 Martin, Tucker 12 Maple Ridge Manta Rays 1:28.64 1:24.65  
29 Hupman, Dean 12 Cricket S & R Club 1:23.69 1:24.86  
30 Robinson, Michael 12 Cedar Creek Stingrays 1:28.49 1:25.21  
31 Barnidge, Chris 11 Hanarry West 1:29.08 1:25.24  
32 Gilbert, Jeremy 12 Eastside Swim Team 1:24.66 1:25.27  
33 Kosterlitz, Kyle 11 Eastside Swim Team 1:26.97 1:25.30  
34 Buntichai, Patrick 12 Saratoga 1:24.87 1:25.43  
35 Patton, Kevin 12 River Oak 1:21.68 1:25.73  
36 Post, Cody 11 Summit Chase Country Club 1:27.05 1:26.25  
37 Pallas, Jared 12 Waterton 1:26.86 1:26.28  
38 Winston, Michael 12 Mountain Park Sharks 1:25.80 1:26.42  
39 Hoek, Sean 11 Flowers Crossing 1:27.36 1:26.72  
40 Meyers, Randy 11 Evergreen Lakes 1:25.25 1:26.86  
41 Keith, Ross 12 Summit Chase Country Club 1:28.66 1:27.68  
42 Swick, Drew 11 Richland Waves Swim Team 1:30.38 1:28.81  
43 Blackgrave, Tyler 12 Peachtree Corners North Manor 1:26.02 1:30.27  
44 Eaves, Jeremy 12 Berkley Hills 1:27.24 1:30.47  
45 Twitchell, Warren 12 Trotters Ridge 1:31.42 1:30.63  
46 Wilson, Bryan 12 Edgewater Lightning 1:27.56 1:32.14  
47 Gould, Daniel 11 Quinn Ridge Swim Team 1:29.00 1:32.86  
48 Simpson, Cody 12 Quinn Ridge Swim Team 1:29.78 1:39.51  
--- Reeder, Christopher 11 Peachtree Station 1:27.44 DQ  
--- Glaze, Andrew 11 Rivershyre 1:30.42 NS  
--- Parker, Taylor 12 Summit Chase Country Club 1:26.77 SCR  
 
Event 30 Boys 11-12 50 Yard Breaststroke
 
Place Name Age Team Seed Time Finals Time Points
1 Drew, Miles 12 Duluth Thunderbolts 35.82 35.51 24
2 Norman, Mason 12 Duluth Thunderbolts 37.19 36.40 21
3 Jones, Steven 11 Eastside Swim Team 37.26 37.90 20
4 Heaton, Christopher 12 Hanarry S & R Club 39.71 38.67 19
5 Savage, James 12 Forest Hills/YMCA 41.14 38.86 18
6 Weber, Matt 12 Summit Chase Country Club 40.06 39.81 17
7 Morrow, Jacob 12 Cricket S & R Club 40.29 39.84 16
8 Burchins, Collin 11 Cedar Creek Stingrays 41.47 39.98 15
9 Frazier, Charlie 12 Richland Waves Swim Team 40.82 40.22 14
10 Wood, Brandon 12 Timber Ridge 44.07 40.53 13
11 Shrader, Caleb 11 Hanarry West 40.00 40.64 11
12 Dickey, Erik 12 Timber Ridge 42.05 41.41 9
13 Austin, Christian 12 Trotters Ridge 43.33 41.61 8
14 Unger, Blake 11 Fields 40.89 41.95 7
15 Fitzgerald, Colton 12 Youth Swimming 41.82 42.08 6
16 Hombroek, Tyson 12 Kingfish Swim Team 43.22 42.16 5
17 Wilson, Bryan 12 Edgewater Lightning 43.18 42.52 4
18 Bosler, Branden 12 Cedar Creek Stingrays 45.50 43.09 3
19 Spinks, Christopher 12 River Oak 42.40 43.14 2
20 Flores, Kevin 12 Hamilton Mill 42.48 43.15 1
21 Glass, Phil 12 Flowers Crossing 43.54 43.24  
22 Anderson, Chase 12 Summit Chase Country Club 46.77 43.33  
23 Allen, Brad 11 Flowers Crossing 44.25 43.38  
24 Deal, Banks 12 Duluth Thunderbolts 44.76 43.45  
25 Hoek, Sean 11 Flowers Crossing 44.50 43.49  
26 Deloach, Justin 12 Gwin Oaks 46.53 43.56  
27 McClanahan, Ryan 11 Smoketree 45.36 43.75  
28 Lau, Steven 12 Berkley Hills 43.67 43.86  
29 Patton, Kevin 12 River Oak 42.29 43.90  
30 Cureton, Steven 12 Rivermoore Park Riptide 44.42 44.13  
31 Wilkes, Tyler 12 Peachtree Corners North Manor 44.78 44.26  
32 Lane, Karl 12 Maple Ridge Manta Rays 41.67 44.28  
33 McKeever, Nathan 12 Rivermist 44.61 44.30  
34 Hilbun, Zachary 11 Hanarry West 44.79 44.33  
35 Love, Jeremy Scott 12 Waterton 43.26 44.45  
36 Winston, Michael 12 Mountain Park Sharks 45.20 44.53  
37 Meyers, Randy 11 Evergreen Lakes 42.84 44.57  
38 Mallory, Tony 11 Saratoga 45.23 44.67  
39 O'Toole, Shawn 12 Timber Ridge 46.93 44.73  
40 Clody, Patrick 12 Richland Waves Swim Team 45.59 45.17  
41 Hupman, Dean 12 Cricket S & R Club 44.25 45.32  
42 Middleton, Andrew 11 Eastside Swim Team 46.53 45.35  
43 Porter, Daniel 12 Hanarry West 46.32 46.12  
44 Blackgrave, Tyler 12 Peachtree Corners North Manor 45.51 46.83  
45 Kelleher, Shane 11 Flowers Crossing 44.23 46.86  
46 Selsor, Ted 11 Sugarloaf Tpc 45.75 47.04  
47 Carey, Eric 11 Duluth Thunderbolts 46.78 47.48  
48 Gould, Daniel 11 Quinn Ridge Swim Team 46.69 47.69  
49 Ritter, Andrew 12 Parkview 46.37 48.27  
--- Fields, Waddell 12 Richland Waves Swim Team 45.07 DQ  
 
Event 32 Boys 11-12 50 Yard Butterfly
 
Place Name Age Team Seed Time Finals Time Points
1 Diedrich, Kyle 11 Flowers Crossing 29.70 29.12 24
2 Moore, Andrew 12 Steeple Station Stingrays 31.39 30.19 21
3 George, Stephen 12 Cricket S & R Club 34.15 31.64 20
4 Wearn, Jimmy 12 Rivermist 32.09 32.26 19
5 Maggioli, Nicco 12 Snellville Supersonics 31.67 32.39 18
6 Kelley, David 12 River Oak 34.90 32.85 17
7 Ruse, Andrew 11 Hanarry West 34.16 32.86 16
8 Tzegaegbe, Jacob 12 Quinn Ridge Swim Team 34.93 33.23 15
9 Smith, Ryan 11 Hanarry West 32.90 33.31 14
10 Dahlin, Brett 12 Morning View 34.25 33.48 13
11 Harwood, Drew 11 Berkley Hills 35.09 34.45 11
12 Swan, Stephen 11 Kingfish Swim Team 34.54 34.52 9
13 Martin, Tucker 12 Maple Ridge Manta Rays 36.95 34.67 8
14 Harford, Chris 12 Hamilton Mill 38.14 34.99 7
15 Burchins, Collin 11 Cedar Creek Stingrays 34.68 35.25 6
16 Dunbar, Kyle 12 Flowers Crossing 36.46 35.34 5
17 Dykstra, Scott 12 Bright Water 35.63 35.37 4
18 Van Keuren, Zeke 11 Smoketree 36.73 35.51 3
19 Cantrell, Calvin 11 Apalachee Aquatics 35.40 35.68 2
20 Norton, Benjamin 12 Duluth Thunderbolts 35.67 35.80 1
21 Harford, Nick 12 Hamilton Mill 39.46 36.35  
22 Craven, Matthew 12 Peachtree Station 36.57 36.94  
23 Kester, Sean 12 Peachtree Station 39.75 37.04  
24 Post, Cody 11 Summit Chase Country Club 39.73 37.27  
25 Buntichai, Patrick 12 Saratoga 36.03 37.50  
26 Repetto, TJ 12 Snellville Supersonics 37.53 37.88  
27 Mullins, Doug 11 Rivermoore Park Riptide 40.25 38.03  
28 Edwards, Kyle 12 Coopers Pond 40.43 38.04  
29 Reynolds, Connor 12 Hanarry West 39.96 38.05  
30 Robinson, Michael 12 Cedar Creek Stingrays 37.59 38.34  
31 Gilbert, Jeremy 12 Eastside Swim Team 38.34 38.72  
32 Pallas, Jared 12 Waterton 39.86 39.12  
33 Cooper, J.D. 11 Eastmont Cove 39.17 39.17  
34 Farris, Mitchell 12 Cedar Creek Stingrays 38.48 39.61  
35 Gross, Kellen 12 Hurricane Hills 35.04 39.64  
36 Rider, Mitchell 12 Steeple Station Stingrays 41.32 40.64  
37 Glass, Phil 12 Flowers Crossing 38.81 40.73  
38 Johnson, Matthew 11 Mountain Park Sharks 39.87 41.13  
39 Jackson, Matthew 11 Forest Hills/YMCA 42.86 41.83  
40 Meyers, Randy 11 Evergreen Lakes 42.74 41.96  
41 Sully, Matthew 12 Morning View 42.25 42.05  
42 Eaves, Jeremy 12 Berkley Hills 39.38 42.25  
43 Barnidge, Chris 11 Hanarry West 41.29 42.48  
44 Blackgrave, Tyler 12 Peachtree Corners North Manor 40.78 42.55  
45 Newhouse, Kyle 11 Mountain Park Sharks 43.21 43.16  
46 Reeder, Christopher 11 Peachtree Station 39.06 45.19  
--- Lau, Steven 12 Berkley Hills 41.47 DQ  
--- Swick, Drew 11 Richland Waves Swim Team 39.43 DQ  
--- Keppler, Matt 12 Timber Ridge 39.42 DQ  
--- Cook, Parker 12 Cherokee Woods East\Rivercliff 40.56 DQ  
--- Glaze, Andrew 11 Rivershyre 40.11 SCR  
--- Hogan, Mark 11 Peachtree Corners North Manor 33.19 SCR  

This page last modified Thu, Apr 03, 2008