2001 County Meet 11-12 Girls Relays

 

GWINNETT COUNTY CHAMPIONSHIP MEET - 7/13/01 to 7/15/01
Gwinnett County Swim League, Inc.
Emory University Pool
Results - 11-12 All Events
 
Event 17 Girls 11-12 200 Yard Freestyle Relay
 
Place Team   Relay Seed Time Finals Time Points
1 Parkview   A 2:03.13 1:54.65 48
  1) Miller, Rocque 12 2) Bruce, Kaylee 12 3) Duryea, Lindsay 12 4) Dayton, Caroline 12
  28.63 28.77 31.15 26.10    
2 Summit Chase Country Club A 2:02.41 1:54.91 42
  1) Flachbarth, Kristen 12 2) Marceau, Amber 12 3) Cheek, Lindsay 12 4) Shepherd, Caitlin 12
  28.81 28.64 31.08 26.38    
3 Eastside Swim Team   A 2:01.38 1:58.43 40
  1) Zittrauer, Katie 12 2) Brewer, Lauren 12 3) Clark, Micah 12 4) Duncan, Kelsey 12
  29.93 32.07 30.96 25.47    
4 Hanarry West   A 2:03.95 1:59.38 38
  1) Reeves, Kimberly 11 2) Stephens, Christy 12 3) Keene, Christie 12 4) Hanrahan, Bonnie 12
  30.11 30.56 29.58 29.13    
5 Timber Ridge   A 2:01.17 1:59.46 36
  1) Furtado, Danielle 12 2) Bilecky, Jessica 12 3) Eisler, Grace 12 4) Loomis, Kari 11
  29.74 31.49 29.51 28.72    
6 Sugarloaf Tpc   A 2:02.61 2:00.05 34
  1) Nilson, Kylie 11 2) Knight, Kelsey 11 3) Witwer, Abbey 12 4) Flores, Sydney 11
  27.60 29.38 31.83 31.24    
7 Edgewater Lightning   A 2:04.78 2:00.66 32
  1) Layne, Kirstie 12 2) Poss, Amanda 12 3) Collins, Tracy 12 4) Tweedy, Brittany 11
  29.91 31.07 30.91 28.77    
8 Kingfish Swim Team   A 2:08.00 2:01.96 30
  1) Chambers, Jennifer 12 2) Mathews, Rachel 12 3) Wainscott, Sydney 12 4) Norton, Lauren 11
  30.71 31.86 29.85 29.54    
9 Rivermist   A 2:08.95 2:03.56 28
  1) Hawkins, Lauren 11 2) Morgan, Grace 11 3) Gathercoal, Melissa 12 4) Warner, Alexandria 11
  31.74 33.18 31.11 27.53    
10 Waterton   A 2:09.28 2:03.70 26
  1) Castle, Emily 12 2) Kaiser, Sheila 11 3) French, Katie 12 4) Eldridge, Christine 12
  29.03 32.30 32.80 29.57    
11 Meadow Trace Marlins   A 2:08.58 2:04.55 22
  1) Watkins, Allie 11 2) Emmett, Kasey 12 3) Bragg, Melissa 12 4) Burdette, Allison 12
  32.68 31.77 31.25 28.85    
12 Richland Waves Swim Team A 2:09.89 2:05.21 18
  1) Luce, Lindsay 12 2) Kraus, Sarah 11 3) Little, Rachal 11 4) Dobeck, Erin 12
  30.90 31.94 33.79 28.58    
13 Berkley Hills   A 2:07.41 2:06.13 16
  1) Cannella, Brittany 11 2) Miller, Grace 12 3) Harvey, Rosy 12 4) Slack, Ali 11
  31.06 35.26 33.71 26.10    
14 Duluth Thunderbolts   A 2:09.66 2:06.19 14
  1) Oneil, Crescense 12 2) Queen, Kelsey 12 3) Welch, Bailey 12 4) Bryant, Lenora 11
  32.06 32.11 32.02 30.00    
15 Snellville Supersonics   A 2:07.04 2:06.37 12
  1) Beckett, Madison 12 2) Dickinson, Hannah 11 3) Duvall, Amanda 12 4) McEachin, Amy 12
  28.28 34.91 32.17 31.01    
16 Flowers Crossing   A 2:17.97 2:06.42 10
  1) Miller, Allison 12 2) Proto, Catherine 11 3) Geldbach, Kaitlin 12 4) Siciliano, Christie 12
  33.27 30.88 32.41 29.86    
17 Peachtree Station   A 2:09.06 2:07.33 8
  1) Koenig, Tess 11 2) Warthen, Lindsey 11 3) Warner, Laura 12 4) Sukenik, Danielle 12
  30.34 35.98 33.78 27.23    
18 Gwin Oaks   A 2:14.33 2:07.68 6
  1) Wilhelm, Abby 11 2) Brown, Abby 11 3) Cheek, Amanda 12 4) Bower, Laura 12
  31.76 42.67 23.58 29.67    
19 Morning View   A 2:09.17 2:07.83 4
  1) Barnes, Lauren 12 2) Mara, Christine 11 3) Kovach, Corinna 11 4) Hicks, Brittany 12
  31.00 37.30 31.60 27.93    
20 Peachtree Corners North Manor A 2:04.00 2:08.01 2
  1) Lokey, Lauren 12 2) Nelson, Hannah 11 3) Rutkowski, Kasey 12 4) Lopresti, Melissa 11
  30.87 33.08 32.99 31.07    
21 Cedar Creek Stingrays   A 2:13.37 2:09.44  
  1) Griswold, Allie 12 2) Gittings, Kimberly 12 3) Hicks, Marissa 11 4) Blankenship, Jordan 12
  30.09 33.30 15.32 50.73    
22 Forest Hills/YMCA   A 2:13.46 2:10.01  
  1) Delashmit, Stephanie 12 2) Batterton, Bridget 12 3) Regan, Jenny 12 4) Farmer, Sarah 12
  31.72 33.78 32.82 31.69    
23 Hamilton Mill   A 2:16.96 2:11.59  
  1) Holder, McKenzie 12 2) Williams, Deanna 12 3) Barnhart, Megan 12 4) Bertolini, Alexa 11
  35.33 32.62 32.41 31.23    
24 Connemara   A 2:17.00 2:11.85  
  1) MacFarlane, Samantha 12 2) Jones, Jennifer 11 3) Bottomley, Christine 11 4) Hawthorne, Amanda 11
  31.08 33.76 33.97 33.04    
25 Steeple Station Stingrays A 2:19.91 2:11.95  
  1) Baumgart, Rachel 11 2) Watts, Lauren 11 3) Marion, Alex 11 4) Cronin, Samantha 12
  32.15 33.08 33.95 32.77    
26 Jones Bridge   A 2:15.85 2:12.14  
  1) Phillips, Christina 11 2) Dutton, Katie 12 3) Bernath, Diana 12 4) Scott, Kelsey 12
  34.80 37.05 33.81 26.48    
27 Apalachee Aquatics   A 2:20.43 2:14.55  
  1) Canu, Jordan 11 2) Miller, Heather 12 3) Todd, Elizabeth 11 4) Hathaway, Jacqui 12
  41.57 28.51 30.84 33.63    
28 Lockridge Forest Swim Team A 2:25.40 2:14.87  
  1) Schlager, Jessica 12 2) Warner, Martelle 12 3) Egan, Anne 11 4) Felgner, Haley 12
  34.32 33.79 43.75 23.01    
29 Cherokee Woods East\Rivercliff A 2:22.87 2:15.19  
  1) Black, Maria 11 2) LaPerre, Jennifer 12 3) McQuaig, Callie 12 4) Strang, Abigail 12
  35.73 33.80 35.33 30.33    
30 River Oak   A 2:14.02 2:15.22  
  1) Congdon, Jennifer 12 2) Johnson, Layne 11 3) Cauthen, Sarah 12 4) Bagwell, Ellen 12
  37.92 33.00 36.24 28.06    
31 Youth Swimming   A 2:18.53 2:16.19  
  1) Gates, Jessica 11 2) Taylor, Jamie 12 3) Hince, Leeanne 12 4) Parker, Rebekah 11
  34.12 37.39 33.15 31.53    
32 Rivershyre   A 2:21.10 2:16.76  
  1) Evans, Annabeth 11 2) Reeves, Jocelyn 12 3) Raines, Caitlin 11 4) Pendergast, Laura 12
  34.55 35.39 37.30 29.52    
33 Fields   A 2:12.09 2:17.60  
  1) Cormack, Rachel 11 2) Gasway, Allie 11 3) Walsh, Erin 10 4) Lee, Samantha 12
  32.51 36.76 38.23 30.10    
34 Quinn Ridge Swim Team   A 2:22.40 2:18.52  
  1) Clark, Jessica 12 2) Turner, Laura 12 3) Stabrowski, Samantha 12 4) Kitchens, Kaitlin 12
  32.53 1:19.91 36.46      
35 Cricket S & R Club   A 2:30.69 2:19.57  
  1) Sutton, Ainsley 11 2) Hotop, Katie 11 3) Carson, Caitlyn 11 4) Luke, Meridee 12
  35.63 36.29 33.09 34.56    
36 Trotters Ridge   A 2:15.05 2:19.81  
  1) Casciano, Amber 12 2) Holloway, Rebecca 12 3) Philpott, Laura 12 4) Crews, Katlyn 12
  33.94 42.21 29.32 34.34    
37 Hanarry S & R Club   A 2:17.34 2:20.19  
  1) Murray, Kelly 12 2) Heffernan, Amy 12 3) Petty, Jennifer 11 4) Bean, Maggie 12
  34.55 35.50 37.83 32.31    
38 Maple Ridge Manta Rays   A 2:25.15 2:21.09  
  1) Little, Michele 12 2) Howe, Allyson 11 3) Hannasch, Carol 11 4) Sylvia, Jaclyn 12
  35.59 37.78 36.59 31.13    
39 Nantucket Novas   A 2:27.49 2:21.11  
  1) Darche, Meghan 11 2) Jezghani, Maggie 11 3) Kelly, Taryn 11 4) Hicks, Ann 12
  31.65 45.68 34.84 28.94    
40 Evergreen Lakes   A 2:14.10 2:21.22  
  1) Hyatt, Lauren 11 2) Mayo, Chelsea 12 3) Hannon, Lindsay 12 4) Simmons, Laura 11
  34.31 38.12 35.43 33.36    
41 Bright Water   A 2:26.97 2:22.50  
  1) Tennyson, Alyssa 11 2) Bollinger, Mary Lynn 12 3) Forscht, Jacquelyn 11 4) Richards, Brittany 12
  35.93 38.83 36.46 31.28    
42 Four Winds   A 2:16.18 2:23.99  
  1) Petrassi, Alexis 9 2) Welch, Carly 10 3) Bozeman, Adrienne 11 4) Hecht-Furlong, Alysha 12
  47.49 40.71 27.06 28.73    
43 Eastmont Cove   A 2:59.00 2:24.76  
  1) Robertson, Sarah 11 2) Murphy, Kerry 11 3) Gorman, Lyndsey 12 4) Jordan, Katherine 11
  35.63 35.83 43.93 29.37    
44 Coopers Pond   A 2:28.42 2:26.22  
  1) Hughes, Katie 11 2) Brauhn, Esther 11 3) Trice, Cathryn 10 4) Pierce, Emily 11
  34.41 35.79 41.73 34.29    
45 Lansmoore Lasers Swim Team A 2:24.36 2:29.71  
  1) Wilson, Jessica 11 2) Clay, Melissa 11 3) Shatzen, Christina 11 4) Clark, Lee 12
  53.22 26.79 37.48 32.22    
46 Spalding Corners   A 2:26.12 2:32.75  
  1) Bennett, Amy 11 2) French, Taylor 9 3) Smith, Laura 12 4) Denham, Laurel 12
  35.89 47.77 39.13 29.96    
47 Plantation S & R Club   A 2:43.69 2:34.39  
  1) Aphivantrakul, Ann 12 2) Bosson, Brigit 11 3) Maddox, Kelly 11 4) Patula, Samme 12
  38.91 40.88 35.24 39.36    
48 Wild Timber Team Extreme A 3:05.39 2:39.72  
  1) Arnold, Jennifer 11 2) Smith, Taylor 12 3) Williams, Brittany 11 4) Bramble, Haley 12
  44.66 38.64 38.37 38.05    
49 Smoketree   A 3:00.99 2:52.04  
  1) Laneve, Natalie 11 2) Floyd, Leslie 11 3) Callahan, Katie 12 4) Genrich, Rachel 11
  37.82 1:07.45 32.10 34.67    
--- Hurricane Hills   A 2:18.41 DQ  
  1) Lindsey, Christina 11 2) Stephens, Amanda 11 3) Battista, Gina 12 4) Litwin, Natalie 12
  41.55 33.07 26.83 30.21    
--- Mountain Park Sharks   A 2:19.74 DQ  
  1) Vann, Franshun 11 2) Liu, Joanna 12 3) Frizzi, Allison 12 4) Dillingham, Jessica 11
  34.29 48.24 31.12 31.73    
--- Saratoga   A 2:14.54 DQ  
  1) Lozano, Bradley 12 2) Guy, Courtney 12 3) Helms, Lindsey 11 4) Thompson, Kailey 11
  31.12 33.90 34.89 27.39    
--- Rivermoore Park Riptide A 3:02.42 NS  
 
Event 19 Girls 11-12 200 Yard Medley Relay
 
Place Team   Relay Seed Time Finals Time Points
1 Summit Chase Country Club A 2:11.37 2:08.73 48
  1) Flachbarth, Kristen 12 2) Shepherd, Caitlin 12 3) Marceau, Amber 12 4) Cheek, Lindsay 12
  32.98 32.37 32.71 30.67    
2 Eastside Swim Team   A 2:16.80 2:13.25 42
  1) Duncan, Kelsey 12 2) Gilbert, Jenna 10 3) Zittrauer, Katie 12 4) Brewer, Lauren 12
  30.32 36.83 33.89 32.21    
3 Parkview   A 2:18.03 2:14.65 40
  1) Miller, Rocque 12 2) Duryea, Lindsay 12 3) Dayton, Caroline 12 4) Bruce, Kaylee 12
  33.44 42.48 29.72 29.01    
4 Hanarry West   A 2:16.52 2:16.93 38
  1) Keene, Christie 12 2) Stephens, Christy 12 3) Hanrahan, Bonnie 12 4) Reeves, Kimberly 11
  34.92 39.02 33.03 29.96    
5 Timber Ridge   A 2:19.70 2:17.56 36
  1) Loomis, Kari 11 2) Eisler, Grace 12 3) Furtado, Danielle 12 4) Bilecky, Jessica 12
  34.20 38.57 34.30 30.49    
6 Edgewater Lightning   A 2:21.29 2:18.25 34
  1) Layne, Kirstie 12 2) Poss, Amanda 12 3) Tweedy, Brittany 11 4) Collins, Tracy 12
  34.54 40.28 33.02 30.41    
7 Waterton   A 2:22.70 2:18.76 32
  1) French, Katie 12 2) Eldridge, Christine 12 3) Castle, Emily 12 4) Kaiser, Sheila 11
  37.01 37.13 32.97 31.65    
8 Kingfish Swim Team   A 2:20.91 2:20.79 30
  1) Wainscott, Sydney 12 2) Chambers, Jennifer 12 3) Norton, Lauren 11 4) Mathews, Rachel 12
  37.77 37.47 34.75 30.80    
9 Sugarloaf Tpc   A 2:19.86 2:21.27 28
  1) Nilson, Kylie 11 2) Kersh, Jacquelyn 12 3) Knight, Kelsey 11 4) Flores, Sydney 11
  34.94 40.01 33.66 32.66    
10 Duluth Thunderbolts   A 2:23.60 2:21.58 26
  1) Queen, Kelsey 12 2) Oneil, Crescense 12 3) Bryant, Lenora 11 4) Welch, Bailey 12
  37.52 39.67 33.01 31.38    
11 Rivermist   A 2:24.50 2:24.11 22
  1) Morgan, Grace 11 2) Gathercoal, Melissa 12 3) Warner, Alexandria 11 4) Hawkins, Lauren 11
  41.90 39.66 31.31 31.24    
12 Peachtree Station   A 2:31.36 2:24.72 18
  1) Warthen, Lindsey 11 2) Sukenik, Danielle 12 3) Koenig, Tess 11 4) Warner, Laura 12
  40.09 34.56 35.70 34.37    
13 Snellville Supersonics   A 2:23.66 2:24.81 16
  1) Duvall, Amanda 12 2) Dickinson, Hannah 11 3) Beckett, Madison 12 4) McEachin, Amy 12
  42.56 40.92 30.14 31.19    
14 Richland Waves Swim Team A 2:26.21 2:25.61 14
  1) Luce, Lindsay 12 2) Dobeck, Erin 12 3) Little, Rachal 11 4) Kraus, Sarah 11
  46.80 27.96 38.92 31.93    
15 Berkley Hills   A 2:26.55 2:25.82 12
  1) Miller, Grace 12 2) Harvey, Rosy 12 3) Slack, Ali 11 4) Cannella, Brittany 11
  41.13 44.39 29.83 30.47    
16 Morning View   A 2:24.26 2:25.98 10
  1) Kovach, Corinna 11 2) Hicks, Brittany 12 3) Barnes, Lauren 12 4) Mara, Christine 11
  38.28 35.55 36.52 35.63    
17 Peachtree Corners North Manor A 2:14.75 2:26.67 8
  1) Stickney, Erin 11 2) Lopresti, Melissa 11 3) Lokey, Lauren 12 4) Rutkowski, Kasey 12
  38.86 38.34 38.87 30.60    
18 Flowers Crossing   A 2:31.15 2:27.19 6
  1) Geldbach, Kaitlin 12 2) Proto, Catherine 11 3) Siciliano, Christie 12 4) Miller, Allison 12
  39.81 42.03 32.22 33.13    
19 Gwin Oaks   A 2:28.96 2:28.66 4
  1) Brown, Abby 11 2) Wilhelm, Abby 11 3) Bower, Laura 12 4) Cheek, Amanda 12
  40.03 42.33 34.40 31.90    
20 Forest Hills/YMCA   A 2:29.41 2:29.44 2
  1) Delashmit, Stephanie 12 2) Batterton, Bridget 12 3) Farmer, Sarah 12 4) Regan, Jenny 12
  46.66 35.07 34.14 33.57    
21 Hamilton Mill   A 2:32.60 2:30.52  
  1) Doran, Stephanie 11 2) Schelble, Kelsey 12 3) Bertolini, Alexa 11 4) Williams, Deanna 12
  36.96 41.01 37.99 34.56    
22 Saratoga   A 2:31.95 2:30.63  
  1) Helms, Lindsey 11 2) Lozano, Bradley 12 3) Guy, Courtney 12 4) Thompson, Kailey 11
  50.11 32.45 35.10 32.97    
23 Steeple Station Stingrays A 2:34.30 2:32.43  
  1) Watts, Lauren 11 2) Bell, Jennifer 11 3) Blackmon, Audrey 12 4) Cronin, Samantha 12
  51.51 31.12 35.88 33.92    
24 Hurricane Hills   A 2:34.67 2:32.70  
  1) Lindsey, Christina 11 2) Stephens, Amanda 11 3) Litwin, Natalie 12 4) Battista, Gina 12
  48.98 39.30 35.06 29.36    
25 Connemara   A 2:36.64 2:33.54  
  1) Jones, Jennifer 11 2) MacFarlane, Samantha 12 3) Bottomley, Christine 11 4) Hawthorne, Amanda 11
  40.99 41.41 39.13 32.01    
26 Cherokee Woods East\Rivercliff A 2:45.35 2:33.81  
  1) Strang, Abigail 12 2) Black, Maria 11 3) McQuaig, Callie 12 4) LaPerre, Jennifer 12
  44.03 40.14 33.43 36.21    
27 Lockridge Forest Swim Team A 2:38.33 2:34.69  
  1) Egan, Anne 11 2) Warner, Martelle 12 3) Felgner, Haley 12 4) Schlager, Jessica 12
  44.88 15.65 26.39 1:07.77    
28 Jones Bridge   A 2:35.10 2:36.03  
  1) Dutton, Katie 12 2) Bernath, Diana 12 3) Scott, Kelsey 12 4) Phillips, Christina 11
  46.26 43.35 31.79 34.63    
29 Apalachee Aquatics   A 2:34.32 2:36.58  
  1) Miller, Heather 12 2) Maier, Rebecca 11 3) Todd, Elizabeth 11 4) Hathaway, Jacqui 12
  37.76 50.28 34.05 34.49    
30 Rivershyre   A 2:37.81 2:36.67  
  1) Reeves, Jocelyn 12 2) Evans, Annabeth 11 3) Pendergast, Laura 12 4) Raines, Caitlin 11
  45.06 46.58 31.21 33.82    
31 Hanarry S & R Club   A 2:38.69 2:37.12  
  1) Heffernan, Amy 12 2) Bean, Maggie 12 3) Papania, Kate 11 4) Murray, Kelly 12
  41.58 40.17 42.19 33.18    
32 Maple Ridge Manta Rays   A 2:42.38 2:37.76  
  1) Howe, Allyson 11 2) Dullen, Ali 11 3) Little, Michele 12 4) Sylvia, Jaclyn 12
  43.20 47.05 36.25 31.26    
33 Four Winds   A 2:31.30 2:39.67  
  1) Welch, Carly 10 2) Hecht-Furlong, Alysha 12 3) Bozeman, Adrienne 11 4) Petrassi, Alexis 9
  38.09 34.03 40.27 47.28    
34 Fields   A 2:27.86 2:41.92  
  1) Cormack, Rachel 11 2) Gasway, Allie 11 3) Lee, Samantha 12 4) Walsh, Erin 10
  40.74 48.79 33.26 39.13    
35 Mountain Park Sharks   A 2:33.52 2:42.92  
  1) Liu, Joanna 12 2) Dillingham, Jessica 11 3) Vann, Franshun 11 4) Frizzi, Allison 12
  41.55 41.58 41.43 38.36    
36 Nantucket Novas   A 2:52.00 2:43.29  
  1) Kelly, Taryn 11 2) Jezghani, Maggie 11 3) Hicks, Ann 12 4) Darche, Meghan 11
  54.29 44.50 33.21 31.29    
37 Cricket S & R Club   A 2:49.12 2:44.27  
  1) Luke, Meridee 12 2) Carson, Caitlyn 11 3) Sutton, Ainsley 11 4) Hotop, Katie 11
  42.52 42.42 42.23 37.10    
38 River Oak   A 2:33.60 2:45.51  
  1) Cauthen, Sarah 12 2) Congdon, Jennifer 12 3) Johnson, Layne 11 4) Bagwell, Ellen 12
  57.39 39.05 1:19.71      
39 Eastmont Cove   A 3:09.97 2:47.18  
  1) Gorman, Lyndsey 12 2) Jordan, Katherine 11 3) Murphy, Kerry 11 4) Robertson, Sarah 11
  43.57 45.30 42.81 35.50    
40 Evergreen Lakes   A 2:31.34 2:47.64  
  1) Hannon, Lindsay 12 2) Hyatt, Lauren 11 3) Simmons, Laura 11 4) Mayo, Chelsea 12
  42.02 44.34 41.74 39.54    
41 Trotters Ridge   A 2:39.85 2:47.88  
  1) Casciano, Amber 12 2) Holloway, Rebecca 12 3) Philpott, Laura 12 4) Crews, Katlyn 12
  48.93 52.72 33.98 32.25    
42 Bright Water   A 2:43.93 2:49.62  
  1) Tennyson, Alyssa 11 2) Bollinger, Mary Lynn 12 3) Richards, Brittany 12 4) Forscht, Jacquelyn 11
  46.13 49.38 35.99 38.12    
43 Quinn Ridge Swim Team   A 2:46.80 2:51.46  
  1) Clark, Jessica 12 2) Turner, Laura 12 3) Kitchens, Kaitlin 12 4) Stabrowski, Samantha 12
  55.71 54.58 26.04 35.13    
44 Coopers Pond   A 2:52.21 2:53.94  
  1) Pierce, Emily 11 2) Hughes, Katie 11 3) Brauhn, Esther 11 4) Trice, Cathryn 10
  39.75 50.95 40.33 42.91    
45 Spalding Corners   A 2:43.20 2:55.40  
  1) Smith, Laura 12 2) Denham, Laurel 12 3) Bennett, Amy 11 4) French, Taylor 9
  52.03 38.25 41.33 43.79    
46 Lansmoore Lasers Swim Team A 2:43.86 2:58.50  
  1) Clay, Melissa 11 2) Shatzen, Christina 11 3) Clark, Lee 12 4) Wilson, Jessica 11
  45.10 50.17 17.92 1:05.31    
47 Smoketree   A 3:16.27 3:17.07  
  1) Genrich, Rachel 11 2) Floyd, Leslie 11 3) Laneve, Natalie 11 4) Callahan, Katie 12
  45.86 1:12.56 36.68 41.97    
--- Youth Swimming   A 2:37.44 DQ  
  1) Hince, Leeanne 12 2) Reece, Emily 11 3) Gates, Jessica 11 4) Parker, Rebekah 11
  40.58 45.70 37.24 32.65    
--- Wild Timber Team Extreme A 3:43.72 DQ  
  1) Williams, Brittany 11 2) Arnold, Jessica 11 3) Arnold, Jennifer 11 4) Bramble, Haley 12
  54.11 1:05.54 51.43 37.88    
--- Plantation S & R Club   A 3:08.45 DQ  
  1) Aphivantrakul, Ann 12 2) Patula, Samme 12 3) Maddox, Kelly 11 4) Bosson, Brigit 11
  51.29 50.44 1:22.23      
--- Meadow Trace Marlins   A 2:20.22 DQ  
  33.18 37.39 34.58 30.81    
--- Cedar Creek Stingrays   A 2:29.69 DQ  
  1) Dean, Caroline 12 2) Blankenship, Jordan 12 3) Griswold, Allie 12 4) Gittings, Kimberly 12
  46.30 34.73 33.36 31.83    
--- Rivermoore Park Riptide A 3:13.74 NS  

 

This page last modified Thu, Apr 03, 2008